320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hea nipp, aga kust ma tean et ta ei valeta?

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Fastum geli soovitati mulle!
      aga kui veel butsasid jalas hoian mingisuguse aja, siis ikka paistetab üles ja annab tunda teinekord... Ei teagi, kas viga arstis või minus, et liiga kaua kohal ei püsinud kui mul see nali juhtus...
      fastum gel on ju lihastele mitte liigestele
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        fastum gel on ju lihastele mitte liigestele
        Ära võta sõna kui sa sittagi ei tea. Eriti sellistel teemadel. Aitäh.

        Kommentaar


          ei tea, mis arsti juures sa käisid, aga kahtlane tundub. hüppeliigese sidemete kergemagi venituse puhul pannakse jalg tavaliselt 2 nädalaks kipsi ja soovitatakse terve see aeg kipsile mitte toetuda, sest kips läheb pehmeks jne. mis tähendab, et jalg peaks olema liikumatult 2 nädalat. ja seejärel peaks jalga tasapisi kasutama hakkama alles, umbes 2 nädalat veel igasugusest spordist eemale hoidma. muhk tulebki hüppeliigesega. fastumgel peaks ikkagi põletiku puhul aitama, seda tasub kindlasti kasutada. paistetus on ka üsna tavaline, aga kui ikka hullusti paistes, siis peaks tõsiselt jalga hoidma. ise olin alles hiljuti 2 nädalat karkudel. ja seda et, kui hüppeliiges teist korda veel läheb, siis võib see saada üsna tavaliseks nähtuseks, kui spordiga tihedalt tegeled. ära lase sel juhtuda
          ½121½

          Kommentaar


            teelesssss... traumapunktis on suhtkoht jumbud koos.. eelmisel talvel rebestasin hüppeliigese sidemeid.. traumas ei pandud jalga kipsigi... munnigi ei tehtud, seoti elastikuga kinni, öeldi, et kui öösel valutab, võta vaigisteid... noh.. siis ma nii 5 päeva käisin karkudel.. läks paremaks.. aga vindus mitu kuud paistes olekus... käisin väga tunnustatud spordi arsti juures (dr. mihkel mardna)... tema ütles, et türademaa ja usa... sind oleks pidanud opereerima.. aga nüüd enam pole palju sittagi teha.. armkudet oli nii palju ümber.. andis mulle ortopeedilise lahase.. igasuguste spetsjomm tugedega... noh.. nüüd jalg ei valuta ja töötab normaalselt.. ometigi mängudel pean kogaueg hüppeliigese sidet kandma või jala kinni teipima.. ja paistes on siiamaani... möödas üle aasta...

            ühesõnaga... kao võimalikult kähku normaalse spordiarsti juurde, muidu jääbki munnima.

            Kommentaar


              aa! siin mõned jalkapoisid, kel ka mingi taoline kepp olnud, neil ka arstid (ilmselt vähe asjalikumad siis) soovitasid ka mingit jubinat hakata kandma mängimise ajal.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                ühesõnaga... kao võimalikult kähku normaalse spordiarsti juurde, muidu jääbki munnima.
                WORD! Tartus kohtumaja vastas on Tein, kliinik Medex. Maksab küll, kuid tasub ka.

                Takuga sarnast asja kandsin minagi, kui jalalaba muust jalast eraldus ja oma elu tahtis elama minna. Alguses mängides ka, praeguseks olen tasahilju loobunud.
                Last edited by Martin; 26.02.08, 21:23.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  suht sitasti, kui juba mingi kahtlused on ju!
                  pane eradetektiiv sappa!
                  a tegelt see tuleb ju välja niikuinii, hoia silmad ja kõrvad lahti...
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    peavalude sagedus tiheneb

                    Kommentaar


                      Iroonia.

                      Jürvi-Hool, on probleem?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Olks, tänks kõik asjamehed!
                        Ajas veits hirmu peale kogu see jutt siin, sest ma ei käinud karkudega ega miskit, tatsasin omal jalal ringi terve aja ja läksin kahe nädala möödudes kenasti trenni ka. Eks tuleb siis sammud igaks juhuks vaikselt doktorite poole seada.

                        Kommentaar


                          praegu kannan ülihäid hüpeeliigese elastikuid, väga pingul ja hoiavad väga hästi liigest, samuti on nad väga õhukesed(nagu sokk) seega ei sega absull vutti mängimas.. ja mis kõige seksikam, nad on valget värvi.. seega valgeid butsasid kandes saab sellist seksikat vaadet teha...(nagu neegripoiss Saha)

                          Kommentaar


                            teelessss kas sul hakkab joostes ka sisemise hüppeliigese juurest valutama?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas varix Vaata postitust
                              teelessss kas sul hakkab joostes ka sisemise hüppeliigese juurest valutama?
                              Ta iseenesest joostes tavaliselt ei hakkagi valutama, üldse kuskilt. Vahepeal lööb lambist lihtsalt valu sisse.

                              Kommentaar


                                imelik jalg sul siis, huvitav kas Tartus MRI uuringuid saab teha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X