320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd on ka tegelikult ikka ropud. Kes see ostaks mingi Eesti klubi särgi 100 euro eest? Kuigi, jah, majanduslikult saan aru, et käive väike, kulud suured ja adidanas küsib ka suurt nutsu, aga ikkagi.

    Kuskil riikides saab vähemalt poest mingi üle-eelmise aasta kolmanda särgi 30 euro eest osta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mõnuagendi obskuursete jalkasärkide postitus.

      Hoi.
      Kas kellelgi on kuhugi kapinurka vedelema jäänud M suuruses jalkasärke, mis oleksid erakordselt obskuursed ja muidu lahedad?

      Ehk siis mitte Man City või Real Madrid.

      Tahaksid lahti saada?

      Anna teada!
      Mul on TVMK särk, aga kuna tegemist on isegi Eesti mõistes obskuurse kraamiga, siis vast müüa ei taha Seega ma ei tea miks ma selle postituse üldse kirjutasin nüüd.. häid munadepühi!

      Kommentaar


        Mees või naine?


        Kommentaar


          Kõrisõlm on vist üsna keerukas op.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust

            Mul on TVMK särk, aga kuna tegemist on isegi Eesti mõistes obskuurse kraamiga, siis vast müüa ei taha Seega ma ei tea miks ma selle postituse üldse kirjutasin nüüd.. häid munadepühi!
            Mul on Infoneti särk!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mõnuagendi obskuursete jalkasärkide postitus.

              Hoi.
              Kas kellelgi on kuhugi kapinurka vedelema jäänud M suuruses jalkasärke, mis oleksid erakordselt obskuursed ja muidu lahedad?

              Ehk siis mitte Man City või Real Madrid.

              Tahaksid lahti saada?

              Anna teada!
              Pean kaevama ja suuruseid peast ei mäleta,aga on olemas isegi Cantona jalalöögi oma(rõvepruun)Cantona nime küll pole!. Ja neid lukuga Sharpe kah ....
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Ja kunagi oli Balta turul neid Yorke ja Cole küll. Oleks kogu satsi saanud neisse riietada!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  kellelgi veel delfi kommentaaride lugemine brauseri kotti tõmbab viimasel ajal?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kellelgi veel delfi kommentaaride lugemine brauseri kotti tõmbab viimasel ajal?
                    Kui sa Delfi kommentaare loed 2024, siis oled sa veits selles ise süüdi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      Kui sa Delfi kommentaare loed 2024, siis oled sa veits selles ise süüdi
                      mis aastal neid lugema peaks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                        mis aastal neid lugema peaks?
                        Viimati ehk mingi 2012? vms

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Kui sa Delfi kommentaare loed 2024, siis oled sa veits selles ise süüdi
                          kõigil pole raha et teatris ja kinos käia. Peab leppima "Esimese Stuudio" ja Delfi kommentaaridega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            kellelgi veel delfi kommentaaride lugemine brauseri kotti tõmbab viimasel ajal?
                            Jep, chrome nii arvutis kui moblas
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              kellelgi veel delfi kommentaaride lugemine brauseri kotti tõmbab viimasel ajal?
                              Loe raamatut või midagi.

                              Kommentaar


                                Mis kõrgete aedadega ja eriti turvatud hoone Lennusadama vastas on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X