320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    kuidas võõra mehe naisega nii sebida, et jama ei tuleks?
    Hästi.
    .....
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas kyps Vaata postitust
      Või kuidas võõra mehe naisega nii sebida, et jama ei tuleks.
      Veelgi olulisem küsimus on, et kas naisele tuleks öelda, et, lits, ma tean, et sa petad. Või hoopis hakata ise ka ringi tõmbama ja serveerida värk nii, et kui ta kord koju tuleb, siis sa aeled just ta parima sõbranna või lihtsalt mingi totsikesega.

      Oih.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Nii, et ma polegi ainuke, kellel on hüppeliigesega tõsised jamad olnud. Varsti täitub kaks aastat sellest, kui mulle diagnoositi vasaku jala hüppeliigese kõõluse rebend. Esimesed päevad mõõdusid karkudel ning jalg oli tublisti sidemesse mässitud. Kõvasti sai ka külma peal hoitud. Tänu sellele vigastusele sai pool aastat spordist eemal oldud ning uuesti sporti tegema hakates kasutasin minagi mingit valget sidet. Ja päris kaua kandsin seda. Nüüdseks saan jälle korralikult joosta, aga jala siseküljele on jäänud järgi muhk, mis on kõva nagu kont. Õnneks on see võrreldes algusega ikka tublisti väiksem ning sportimist ei sega. Teele, loodetavasti paraned ruttu!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          mul välisküljel muhk.... ja sisekülg lihtsalt tursub üless pärast trenni.... aga tõmbab tagasi ise mõne aja pärast... aga kuna ma iga päev nati ikka liigutan mingil määral, siis stabiilselt paistes

          Kommentaar


            Hüppeliigesega on vist küll nii, et kui kord jamaks läks, siis ei tule sellel kunagi lõppu.
            Endal on ta raibe mitu korda kipsis olnud . Kolme kuu eest saadud laks annab siiani tunda ja jalg ei ole enam see, mis enne.
            TerviseAbi OÜ poest saab arstitõendiga 90% soodukat sellistele sidemetele (maksin 60.- ), mida palimängu ajal lausa lust kanda - hoiab liigese paigas ja pärast esimest trenni läeb üldse meelest, et see vidin jala ümber on.

            Kommentaar


              Mis kellast algab Eesti aja järgi Poola-Eesti maavõistlus?

              Kommentaar


                Algselt postitas buub Vaata postitust
                Mis kellast algab Eesti aja järgi Poola-Eesti maavõistlus?
                21:30 peaks hakkama.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                  21:30 peaks hakkama.
                  Tänud.

                  1010.

                  Kommentaar


                    jep... mardna kirjutas mulle ka 90% sooduka.. sain 70.- enda jalatoe.

                    Kommentaar


                      Mul on üks rumal küsimus - kas sats1-le tohib öelda, et ta on täielik turakas või kuna ta on venelane, ei tohi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        mul välisküljel muhk.... ja sisekülg lihtsalt tursub üless pärast trenni.... aga tõmbab tagasi ise mõne aja pärast... aga kuna ma iga päev nati ikka liigutan mingil määral, siis stabiilselt paistes
                        Mul on samamoodi, et välisküljel muhk ja sisekülg tursub. Hommikul oli juba enam-vähem, nüüd pärast trenni jälle ilus ümmargune... täna hakkas trennis väliskülg tunda ka andma, väliskülje alumine äär (kui keegi aru saab, mis ma mõtlen :/)

                        Kommentaar


                          ma ei saa aru, mida sa passid ja miks sa arsti juurde ei lähe...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            ma ei saa aru, mida sa passid ja miks sa arsti juurde ei lähe...
                            Äkki tütarlaps kardab kurjasid arstionusid..
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              ma ei saa aru, mida sa passid ja miks sa arsti juurde ei lähe...
                              Ta ei passi. Ta mängib jalgpalli. Mis on veel mõistlikum, kui jalale puhkust anda või seda üldse ravida.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                ma ei saa aru, mida sa passid ja miks sa arsti juurde ei lähe...
                                Kui ma homme võtan saatekirja, ega ma ülehomme juba arsti juurde ei saa!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X