320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See ju Avo Piht.
    Kirjas ka Avo Piht.
    Mida sa ajad???
    slimm.ee

    Kommentaar


      Kui ma vaatan nt. ManU - Boltoni mängu kanaleid, mis üle kannavad, siis kas neid kanaleid saan ma ainult oma satipanniga vaadata?
      Mitte Sopcasti ega Antsuga?
      slimm.ee

      Kommentaar


        "Tööluba ei anta välismaalasele, kes on saanud Eestis elamisloa tingimusel, et tema legaalne sissetulek tagab tema äraelamise Eestis."

        Kuidas seda nüüd mõista? Või olen ma kole metsas

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Kas sellel videol on tegemist Estonia kapteni PIHLiga??http://www.youtube.com/watch?v=atjKb...eature=related
          Vähemasti küsitletav Erich Moik arvas nii. Isegi kui see oli kapten Piht, ei tea ju üks kurat mitu päeva ta pärast seda veel elas või kus hetkel pesitseb.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            "Tööluba ei anta välismaalasele, kes on saanud Eestis elamisloa tingimusel, et tema legaalne sissetulek tagab tema äraelamise Eestis."

            Kuidas seda nüüd mõista? Või olen ma kole metsas
            Kas selleks, et saada elamisluba, ei pea sul mitte tööluba juba olemas olema ning sellega seoses ka legaalne töökoht, algtasemel keeleoskus ja registreeritud elukoht?
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Ei, mõned saavad enne elamisloa, ning seejärel taotlevad tööluba. Näiteks need, kes on saanud elamisloa rahvuse (eestlane, aga kodakundsuseta) tunnusel.
              Supplies!

              Kommentaar


                jou, ilgelt tahaks müstika laule.... ega ei juhtu olema kellelgi midagi:P ?

                netist leidsin aint moblapoe laulu.. ja see ajas isu veel suuremaks:P

                Kommentaar


                  Kellelgi mõnda tuttavat ei ole, kes õpib juuksuriks ja tahaks mul tasuta juukseid lõigata?

                  Kommentaar


                    thk's saab sitaks odavalt soenguid... pidid normaalsed juuksurid olema.. seal need õpilased teevad praktikat. ming i30 eeksi sonx vist:P

                    ise pole veel julgenud minna

                    Kommentaar


                      okk.. selline küss tekkis.. et kui mul on mingi joonis pdf formaadis.. ja mul on vaja paar kohta sellel joonisel rõhtutada(teist värvi värvida), siis millise programmiga saab seda teha....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        okk.. selline küss tekkis.. et kui mul on mingi joonis pdf formaadis.. ja mul on vaja paar kohta sellel joonisel rõhtutada(teist värvi värvida), siis millise programmiga saab seda teha....
                        wordiga on see küllaltki lihtne

                        Kommentaar


                          word nagu väga ei taha avada A1 formaadis joonist, millel tekst pea üldse puudub:S

                          Kommentaar


                            Kas Elioni DigiTV hakkab edastamas Kuute ja Ühteteist?
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              okk.. selline küss tekkis.. et kui mul on mingi joonis pdf formaadis.. ja mul on vaja paar kohta sellel joonisel rõhtutada(teist värvi värvida), siis millise programmiga saab seda teha....
                              noh tarkpead... ei oska keegi aidata siis?

                              muidu küll igaüks kiidab, kui pädev ta on. tõestage nüüd

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                                Kas Elioni DigiTV hakkab edastamas Kuute ja Ühteteist?
                                jah!!!!!!!!!!!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X