320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas on kõige lihtsam pääseda Kadrioru staadionile?

    Kommentaar


      Algselt postitas buub Vaata postitust
      Kuidas on kõige lihtsam pääseda Kadrioru staadionile?
      maksta piletiraha

      Kommentaar


        Algselt postitas buub Vaata postitust
        Kuidas on kõige lihtsam pääseda Kadrioru staadionile?
        kust kaugelt sa siis ka tuled?
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Edit: Enam pole vaja, sain vajaliku informatsiooni kätte.

          Kommentaar


            Mida teha, kui arvutil on parool ära unustatud?
            Sõbrannal on probleem, aga telefoni teel ma ise aidata ei oska ja ennem homset ma selle arvuti ligi ei saa ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
              Mida teha, kui arvutil on parool ära unustatud?
              Sõbrannal on probleem, aga telefoni teel ma ise aidata ei oska ja ennem homset ma selle arvuti ligi ei saa ka.
              Ei ole vaja, sain hakkama.

              Kommentaar


                windowsi plaadi olemasolu korral tehku windowsile repair. Programmid ja muu jääb alles aga Windowsi failid lastakse üle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                  ei osanud mujale postitada -
                  kui mul on Viasati pann, siis mis kasu mina (kui jalkahuviline) saaksin sellest, kui ma võtaks nende poolt pakutava kuldpaketi.
                  teab keegi kommeneteerida?
                  tänud!
                  Saad jalkahuvilisena jälgida Planet Sport kanalilt natuke Vene jalgpalli jälgida
                  Viasat Sport 2 peal pead leppima Saksa ja Prantsuse jalgpalliga.
                  Ka lätlaste TV6 näitab aeg-ajalt Meistrite Liiga mänge.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Saad jalkahuvilisena jälgida Planet Sport kanalilt natuke Vene jalgpalli jälgida
                    Viasat Sport 2 peal pead leppima Saksa ja Prantsuse jalgpalliga.
                    Ka lätlaste TV6 näitab aeg-ajalt Meistrite Liiga mänge.
                    Mingi Inter+ või mingi teine Ukraina kanal näitab kohati ka Ukraina vutti.
                    Ja VS2 näitab kohati ka Inglismaa ja Hollandi jalgpalli.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Mina pole planeta spordi peal veel jalkale trehvanud. Kui tihti sealt jalgpalli tuleb?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Mina pole planeta spordi peal veel jalkale trehvanud. Kui tihti sealt jalgpalli tuleb?
                        Aruharva. Ma korra või kaks olen vist sattunud. Enamjaolt tuleb sealt muud kräppi, aga proovi näiteks homme päeval või õhtul, siis peaks vutt käima. Ma eeldan.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          planetaspordi kava on siin http://planeta.sportbox.ru/Teleprogramma
                          ja otse vene jalgpalli sealt ei tule. näitamise õigused on ntv plusi käes.

                          Kommentaar


                            kuidas oleks võimalik programmi mälu ära kustutada?
                            tõmbasin programmi, ja trial ehk 30 päeva sai läbi ja nüüd oleks vaja maksta et edasi saaks kasutada.
                            Kindlasti on ka teisi võimalusi.
                            Andke teada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              kuidas oleks võimalik programmi mälu ära kustutada?
                              tõmbasin programmi, ja trial ehk 30 päeva sai läbi ja nüüd oleks vaja maksta et edasi saaks kasutada.
                              Kindlasti on ka teisi võimalusi.
                              Andke teada.
                              Pead kas seriali või cracki muretsema.
                              Mis programm see on?
                              Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                              Kommentaar


                                1.Kui palju teeb tööline tööd 50 kg massima tsemendi koti tõstmisel 1.2 m kõrgusele?
                                2.Kui palju tööd on vaja teha 8 m pikkuse, 2 m sügavuse ja 0.5 m laiuse kraavi kaevamiseks? Pinnase keskmine tihedus on 2000kg/m3 (meetritkuubis).
                                3.Narva jõe langus on 30 m ja keskmine vooluhulk suudmes 400 m3/s. Kui suur oleks Narva jõe teoreetiline võimsus?
                                4.Traktor veab atra jõuga 15 kN kiirusega 3 m/s. Arvuti traktori kasulik võimsus?

                                Oskab keegi äkki ära lahendada, 10.klassi füüsika siis. Aitaks ka see kui öelda milliste valemitega neid kõiki arvutada. Äkki mõnel teisel kümendikul on need isegi vihikusse tehtud.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X