320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma sooviks saada "Widescreen Mode - Dead Inside" lugu, kui kellelgil on anda.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Miks enamus inimesi soccernetis vaidlema hakkavad?miks ei võiks kõik teineteisega sõbralikult suhelda?
      Mida sa üldse mõlised siin?

      Kommentaar


        Algselt postitas Cule Vaata postitust
        Mida sa üldse mõlised siin?
        sa pane ennast sõbralikult põlema!!!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          kellelgil
          mida sõna???

          Kommentaar


            mida tähendab adsl internetiühendus. Kuidas ma tean ks mul on see või mitte?

            Kommentaar


              Miks on alkovabaõlu sama kallis kui tavaline? Ühele ei peaks ju aktsiisi mõjuma ometi.

              Dannar, üritab vähem juua.

              Kommentaar


                Algselt postitas Cule Vaata postitust
                Mida sa üldse mõlised siin?
                hahaa, kurat kui hea
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Miks on alkovabaõlu sama kallis kui tavaline? Ühele ei peaks ju aktsiisi mõjuma ometi.

                  Dannar, üritab vähem juua.
                  Põhjus ilmselt valmistamise keerukuses. Ma pole 100% kindel, et see jätkuvalt nii käib, aga olen kuulnud säärasest ägedast lahendusest. Jutt käib siis originaali kohta.
                  - tehakse Sakus valmis tavaline Originaal
                  - viiakse see Norra
                  - destilleeritakse mingi eriti-spets menetlusega sealt alko välja nii, et maitse natukenegi säiliks
                  - tuuakse tagasi ja pannakse pudelisse.
                  Kõlab nagu kallis.

                  ps. Alkoholivaba õlu on pededele
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Kas kellelgi on siukest ajakirja, ja just seda nr.?http://www.hobiklubi.ee/arhiiv/2006/7
                    juuli 2006. Suht ebareaalne tegelt.
                    Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      mida tähendab adsl internetiühendus. Kuidas ma tean ks mul on see või mitte?
                      ADSL on pakkettkommutatsioonil põhinev digitaalne sidelahendus. tavaliselt kasutatakse füüsilise meediana tavalist telefonitraati, vähemalt nn viimase miili ulatuses. A tähendab asünkroonsust, mis tähendab, et upstream on väiksem, kui downstream. see on jälle tingitud asjaolust, et enamik meist laeb porri alla, mitte üles.

                      eestis on umbes nii, et kui sul on Elioni ühendus, siis on sul ADSL, kaabalside firmadel on pisut teistsugune lahendus. teine võimalus on vaadata modemi pealt, kas sinna on kuhugi ADSL kirjutatud või ei. modem on see vilkuvate tulukestega karp laua all. kui karpe on mitu, siis see, mille küljest üks juhe seina läheb.

                      ps. ADSL on eriti laialt kasutusel pedede seas
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        Põhjus ilmselt valmistamise keerukuses. Ma pole 100% kindel, et see jätkuvalt nii käib, aga olen kuulnud säärasest ägedast lahendusest. Jutt käib siis originaali kohta.
                        - tehakse Sakus valmis tavaline Originaal
                        - viiakse see Norra
                        - destilleeritakse mingi eriti-spets menetlusega sealt alko välja nii, et maitse natukenegi säiliks
                        - tuuakse tagasi ja pannakse pudelisse.
                        Kõlab nagu kallis.

                        ps. Alkoholivaba õlu on pededele
                        ostsin laupäeval Tondi selverist kaks alkovaba õlli ja müüja küsis mu käest dokumenti. Niisama remarki korras.

                        Kommentaar


                          beebinägu!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            ostsin laupäeval Tondi selverist kaks alkovaba õlli ja müüja küsis mu käest dokumenti. Niisama remarki korras.
                            tahtis lihtsalt pede nime teada
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              ostsin laupäeval Tondi selverist kaks alkovaba õlli ja müüja küsis mu käest dokumenti. Niisama remarki korras.
                              eelmise naistepäeva ajal ostsin ma poest lastešampsi ja mult taheti ka dokumenti! beat that!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                eelmise naistepäeva ajal ostsin ma poest lastešampsi ja mult taheti ka dokumenti! beat that!
                                Vana sa olid sis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X