320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas Devil


    ma suutsin kah juba kusagilt vene veebist selle tirida, aga mis see limewire veel on?
    p2p programm www.limewire.com

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      emule?
      torrentisüsteem?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas Daz_Booob


        emule?
        torrentisüsteem?
        eMule
        eMule, eDonkey ja Overnet on p2p (peer2peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammid. p2p tähendab, et faile vahetatakse otse kasutajate arvutite vahel ilma serverite vahenduseta, mitte nagu näiteks ftp-de puhul, kus üks kasutaja peab kõigepealt programmi ftp-serverisse uppima, et teine selle sealt allalaadida saaks.


        Torrent
        Torrent töötab erinevalt Kazaa`st, eMule`ist, Overnet`ist, iMesh`ist jms. läbi serverite (trackerite) süsteemi. See tähendab, et faile küll jagatakse arvutist arvutisse, aga liiklust kordineerib server, millel pole aimugi sellest mida jagatakse.Torrenti \"ime\" peitub selles, et faili mida parajasti alla laetakse, ka jagataks teistega. Selleks tükeldab programm faili juppideks (näikeks nr.1 - nr.794), mida hakatakse teineteiselt downloadima. BitTorrenti allalaadimise kiirus sõltub sellest, kui populaarne allalaetav fail parajasti on. Kui faili jagavad 50 arvutit, siis tõenäoliselt on kiirus suurem kui 5 arvuti puhul. Siit tekib ka üks suuremaid miinuseid - kui fail on kaotanud oma populaarsuse tõmbajate hulgas, on suhteliselt kindel, et seda enam suurel kiirusel ei tõmba. Kiirust langetavad aga leecher`id, kes küll laevad faile alla, kuid ei jaga neid teistega. Et BitTorrentiga midagi alla laadida saaks, tuleb kõigepealt leida internetist
        ihaldatava(te) faili(de) kohta infot sisaldav *.torrent fail.Koht kust torrenteid leida on mitmeid, piisab kui sisestada googlisse sõna torrent vms.
        http://torrentreactor.net/ , http://www.torrentz.com/ need siis osad tuhandetest

        loodan, et oli abi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          tänks tänks, mul oli vaja winmx välja vahetada raisk, ma kardan, et teist nii head ei leidu. mida p2p tähendab seda ma tean . nyyd ka seda teist

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Kallid kaasfoorumlased, taaskord on mul teile väike abipalve.

            Laiskus on ravimatu, mistõttu pean taas tõdema, et olen oma koolitöödega jäänud viimase tunni peale ja vajan seejuures abi. Ei taha, et keegi mu eest töö ära teeks, vaid soovin ainult head niidiotsa. Hetkel ähvardab eksamile mitte laskmine ja aine mittearvestatud saamine.

            Vaja on neljapäevaks esitada ja ette kanda kaasus teemal \"Eraelu häirimine ja/või isiklike andmete levitamine (sh. privaatsus Internetis), konfidentsiaalne teave (sh. delikaatsed isikuandmed)\".

            Ehk siis: on vaja leida antud probleemil põhinev rikkumine Eesti ajakirjandusest. 2003. a või hiljem.

            Hädast välja aitaja teenib välja minu igavese tänutunde.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Tervist

              Kuna ilmad on varsti sitad ning õues sportimine muutub tiba vastikumaks, siis oleks soov midagi saalis jalka kõrvalt mängida. Kuna koss mulle väga ei meeldi, siis mõtlesin, et miks mitte saalihokit proovida. Nüüd tuleb aga probleem, et ma ei tea ühtegi satsi kelle treeningutega liituda. Kuna Eesti Saalihoki Liidu kodulehel olev foorum on maas, siis äkki mõni siin olev inimene oskaks mind kuhugile suunata. Võib-olla isegi mõni siinsest rahvast käib saalihokit kusagil mängimas?

              Igatahes, absoluutselt kõik info antud teema vallas on teretulnud.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Oled sa alles pede Varem mänginud oled? Kui jah siis võta aga minuga ühendust.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas amority


                  Oled sa alles pede Varem mänginud oled? Kui jah siis võta aga minuga ühendust.
                  Pede olen jah, aga see ju hoopis teine teema :P

                  Keska ajal sai ikka mängitud natukene ning väga meeldis aga see ei tähenda, et ma mingi mängumees valmis olen, ikkagi viimasest mängimisest on aasta möödunud
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Küll me su välja koolitame

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Amority saalihokiakadeemia pededele...väga amüsantne ettevõtmine..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Jaap, tegelikult peaks sealt selle sõna pede ära võtma kuna täna tundub see kuidagi räigena Tann, ega sa pahanda?:P

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas amority


                          Tann, ega sa pahanda?:P
                          Elan üle
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Öelge palun kas siia tuleb koma :
                            Seltskondlikel üritustel,kus on vähe tuttavaid inimesi?ei tunne ma ennast vabalt.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              jah

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Tänan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X