320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sellist bike sooviks endalegi
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      mitte midagi ei suuda kogu sellest tekstist tõlkida?
      Suudan ikka ja eks ma pika peale saaks hakkama ka, aga oleks tore, kui keegi natukene targem mees/naine abistaks. Just alguse poole on vähe keerulisemad sõnad, lõpp on juba suhteliselt kukesupp. Aga seda oleks seoses uurimustööga vaja ning praegu pühenduks parema meelega natukene teistele asjadele.

      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      sellist bike sooviks endalegi
      Tegu ei ole bike-tüüpi rattaga. Täitsa custom/chopper stiilis tsikliga on tegu. Nimeks on tal Neander 1400 TurboDiesel. Uuri lähemalt siit.

      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Miks täna ripuvad väljas Eesti lipud?

        Kommentaar


          Algselt postitas z3ro Vaata postitust
          Miks täna ripuvad väljas Eesti lipud?
          Euroopapäev.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Euroopapäev.
            ma juba mõtlesin, et tiblad tähistavad Eesti anastamise päeva

            Kommentaar


              Messenger töötab, torrent tõmbab, aga brauser näitab valget lehte...
              Läpakas on wifi otsas.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Aga seda oleks seoses uurimustööga vaja ning praegu pühenduks parema meelega natukene teistele asjadele.
                las teised inimesed teevad su eest asjad ära, sest muidu võib midagi isegi kahe kõrva vahele jääda

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  las teised inimesed teevad su eest asjad ära, sest muidu võib midagi isegi kahe kõrva vahele jääda
                  No teiste asjade all ma mõtlesin teisi uurimustöö värke. Ja uurimustöö ei ole tõlkimise peale. Ma lihtsalt lootsin, et äkki jõuan nii ajanappuses selle pealt väärtusliku aega kokku hoida ja teised asjad ära teha. Ning pealegi netisõnastik ei suutnud ka mõndasid vajalike sõnu ära tõlkida ja ma lootsin, et äkki keegi foorumlastest saab aidata.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Selline probleem et...
                    Vistaga sain kaasa Windows Movie Makeri, aga kui ma erinevaid klippe lõikama või kokku sobitama hakkan, siis nn lõppprodukt (Publish Movie) on poolenisti roheline. Valmis saanud videost on näha vaid ülemist poolt, alumine pool on roheline ning kvaliteet jätab soovida.
                    Et kas viga on klippides või programmis endas?
                    Teadjamad aidake.

                    Kommentaar


                      lõika pinnacle studioga lihtne ja hea proge....

                      Kommentaar


                        Kuulge, kas keegi on näinud üldse väikeseid tuvisid? Kas neid on üldse olemas?

                        kaks teooriat ka, et esiteks, kas varblased ongi väikesed tuvid

                        või

                        tuvid tekkivad mustusest ja nn. väiksetuvifaasi põlegi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Kuulge, kas keegi on näinud üldse väikeseid tuvisid? Kas neid on üldse olemas?

                          kaks teooriat ka, et esiteks, kas varblased ongi väikesed tuvid

                          või

                          tuvid tekkivad mustusest ja nn. väiksetuvifaasi põlegi.
                          Paar aastat tagasi läksime sõpradega mahajäetud maja katusele ja seal olid tuvipesad väikeste tuvidega. Kaugelt vaatasime, toredad olid
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            hea küsimus.

                            ma eeldan ,et varblane

                            vanasõna on ju ka.. parem varblane pihus, kui tuvi katusel

                            Kommentaar


                              Ega keegi ei oska öelda, kas lätlastel ka oma soccernet on?
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.


                                Kas keegi nii tore äkki lõikaks 36.52-39.11 välja.

                                Või siis jagab Chalice uut singlit.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X