320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    mis vahe on aedviljal ja köögiviljal?
    Aedvilja hulka kuulub nii köögivili ja kartul kui ka puuvili ja marjad.

    Ehk siis smörgåsbord pani sisuliselt täppi.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Paluks emmpee3-na sellist lugu: Cypress Hill "What is your number".
      Ühtlasi tervitaks kauneid Ühisteenuste tsikke!

      Ja Fittit!

      Ei kannatanud.
      Last edited by Raidur; 13.05.08, 12:19. Põhjus: Fitti on kaunis ja lahke inimene

      Kommentaar


        Kui sa õhtuni kannatad ja keegi teine vahepeal ei aita, siis msn.


        Omalt poolt tahaks aga teada, kas siin ka mõni dubstepi huviline liigub ja kas sel juhul sellise looga nagu Rumblejunkie - Kaiser saab keegi aidata. ilgeltjubetänulik oleks, aitäh.


        PS
        Fittit ma ei tervita, tal tervist niigi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          PS
          Fittit ma ei tervita, tal tervist niigi.
          Palju seletad, viime su tekiilat jooma.

          PS. ma juba saatsin talle selle loo, ega ta mind muidu ei tervitaks ju.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            miks kõvasti puhudes pea ringi hakkab käima?

            Kommentaar


              Miks viimane aevastus on kõige tugevam?

              Kommentaar


                Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                miks kõvasti puhudes pea ringi hakkab käima?
                Sest aju ei saa piisavalt hapnikku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  Miks viimane aevastus on kõige tugevam?
                  Sest alguses hakkab lima välja tulema ja viimase korraga on kööga.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Tere!
                    Selline küsimus, et...kus võidakse müüa selliseid pihve, mis pannakse hamburgeri vahele Mc Donaldsis ja Hesburgeris?
                    Mõtlen konkreetselt neid spetsiaalseid pihve, mitte neid suvalisi nurgal asuval burgsiputkasi, kus saia vahele topitakse suvaline kotlet!
                    tänan!

                    Kommentaar


                      Minuteada ei olegi sul neid niimoodi võimalik saada kuskilt. Seepärast nad specialid ongi, et neid aint Mäkis saab.

                      No alati jääb variant, et sebid mõne Mäki kokaneiu ära ja see siis orgunniks sulle mõned kilod salaja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        No alati jääb variant, et sebid mõne Mäki kokaneiu ära ja see siis orgunniks sulle mõned kilod salaja.
                        Veel lihtsam, kuid kallim variant. Osta lihtsalt Mäkist burkse. Küll sa need kotletid juba vahelt saad ära smuugeldada.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          ma kunagi mingi aastaid tagasi sain kastitäie neid pihve ja need orgunnis mulle mu kadunud vanaema.
                          ja need olid ikka need ehtsad, mis hessis või mäkis sinna vahele topitakse...
                          Mul sõber käis ameerikas ja norras ja ütles, et seal on täitsa tavaline kui poes müüakse neid asju, et saad ise oma kodu hoovis grillida burkse (mitte aint liha ja vorstikesi).
                          Ma usun, et nii mõnigi teist on seda kuskil filmis näinud, et nii tehakse

                          Kommentaar


                            kusjuures jah... kusagil väljamaal need täitsa müügis, Eestis siiski mitte ja mäkid ja hessid saavad ka omad kogused ju väljamaalt rekkakoormatega vms
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              No kui muud ei saa, siis viska mingi tavaline pihv vahele. Küll sa seda ka grillida saad.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                mmm aga mina olen näinud poes hamburgeri pihve.
                                Siuksed suured ja ümmargused ..... Kui ma ainult suudaks meenutada, milline kaubanduskett see nüüd oli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X