320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marti88 Vaata postitust
    äkki on keegi tuttav ja tunneb häälest ära ju mis siis saab ähh?
    Ma teen tavaliselt nii, et helistan tagasi ja siis alustan umbes viisakalt et. 'tere, helistasite, mis probleem oli?' vms näiteks

    Kommentaar


      mis codec pack kõige mõttekam on ? xp-le
      ½121½

      Kommentaar


        Algselt postitas Hughes Vaata postitust
        mis codec pack kõige mõttekam on ? xp-le
        klite 1010100101

        Kommentaar


          küsi kohe "kas on mingi probleem" ja siis luba nägu üles peksta
          kui on meesterahvas muidugi

          mu küsimus oleks aga selline, kus üks meeskond tuli mingist suurest kaotuseisust välja viimaste minutitega
          mingi African Nations Cupilt oli äkki? minuarust oli üks Burkina Faso, aga kindel pole
          asi selles, et vaanaatik rääkis 5 minti enne mängu lõppu, et venemaa võidab 5-3. enda arust tegi nalja, aga tahaks seda videot talle näidata. ei leia
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            mingi African Nations Cupilt oli äkki?
            No ma vaatasin, sealt jäi silma Ghana ja Elevantide skoor - 4-2, Ghana oli kuni 70. minutini 1-2 kaotusseisus, aga 84. minutiks oli seis 4-2 Ghanale.

            Aga näita talle Inter - Sampdoria mängu.
            Link
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              mu küsimus oleks aga selline, kus üks meeskond tuli mingist suurest kaotuseisust välja viimaste minutitega
              mingi African Nations Cupilt oli äkki? minuarust oli üks Burkina Faso, aga kindel pole
              jah, mingilt varasemalt ACNilt ja raudselt ka siit foorumist varem läbi käinud klipp, aga kahjuks ei oska ühegi täpsema viitega aidata.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Miks Kristiina kõigile meeldib ?
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  see Superstaari tšikk?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Või hoopis ManU superstaar.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                      Miks Kristiina kõigile meeldib ?
                      Pead Ojulandi silmas või
                      Mulle ta küll ei meeldi
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Ronaldot mõtlesin , nahhui, kõik naised tahavad temalt saada vä ?
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Mulle ka Piperail ei meeldi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            mu küsimus oleks aga selline, kus üks meeskond tuli mingist suurest kaotuseisust välja viimaste minutitega
                            mingi African Nations Cupilt oli äkki? minuarust oli üks Burkina Faso, aga kindel pole
                            asi selles, et vaanaatik rääkis 5 minti enne mängu lõppu, et venemaa võidab 5-3. enda arust tegi nalja, aga tahaks seda videot talle näidata. ei leia
                            üks neist oli vist kongo dv. üks osapooltest juhtis vist 4-1, kuid viimase 5 minutiga kaotas mängu 4-5. ja acn see vist polnud, vaid aafrika mm-kvalifikatsioon

                            Kommentaar


                              Lilleküla fännisektor staadioniplaanil - kas oli B5-B6? Konkreetset kinnitust oleks vaja, palun mitte umbes pakkuda. Aitäh.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Lõunatribüünil on sektorid B5-B8. Keskmised siis B6 ja B7.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X