320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Salatitega tehakse üldiselt nii ka, et pestakse hapukoor maha ja pannakse uus asemele. Sest eelkõige koor on seal ju riknev osa 8-)
    see on mingi totakas linnalegend, muidu jah
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      see pole mingi totakas linna legend, viimased paar kuud on prismas töökuulutus kus otsitakse salatipesijaid. ega seal ei hakata uut salati kohe vorpima kui päev läbi. mingi 2-3 päeva on ikka sama salat, ainult koor vahetub.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        kuigi tundub uskumatu aga salatipesemine ei ole linnalegend

        Kommentaar


          Keegi seda Windowsi mängu "Hearts" oskab?

          Kes oskab, see võiks mulle ka selle selgeks teha.
          slimm.ee

          Kommentaar


            poti emanda pead iga mäng kindlasti ära võtma

            Kommentaar


              Linnalegend räägib, et poti emand peseb salatit...
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                probleem selline
                olen töötanud ühes firmas juba 2 aastat (vabadel päevadel, suvel jne)
                siis kui koolist vaba aega on, või loengud mõtetud
                nüüd tuli selline pakkumine, et kursavend pakkus tööd Soome. Lepingud ja värgid kõik tehtud ja 25ndal minek
                mainisin siis seda ka oma ülemusele, et lähen soome tööle. 2 nädalat tagasi
                peale seda hakkas täielik huiamine. et töö on plekitöö, siis palk on tükitöö järgi
                palka saab iga 2 nädala tagant mustalt
                st siis seda, et mingeid lepinguid mul selle firmaga ei ole
                ning nüüd, kui täna oli palgapäev, ütleb mees surmtõsiselt, et ta ei maksa mulle mitte midagi, ning et tööd ma ka ei tee

                nüüd siis selline asi, et kas mul on üldse mingit õigust seda raha nüüd kuidagi nõuda? või siis ntx maksuametiga ähvardada. jäämata summa ei olnud väike
                ning selle asja ütles ta mulle telefoni teel, ning minuga kokku ei olnud nõus saama.

                täna oli nagu viimane päev
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  ütle, et su isa töötab politseis.

                  aga siit sulle õppetund: järgmine kord samas situatsioonis lase üle ning oota palga laekumine ära ja siis teata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    poti emanda pead iga mäng kindlasti ära võtma
                    Ja ärtud ka, soovitatavalt jäta üks ärtu teistele ka.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      probleem selline
                      olen töötanud ühes firmas juba 2 aastat (vabadel päevadel, suvel jne)
                      siis kui koolist vaba aega on, või loengud mõtetud
                      nüüd tuli selline pakkumine, et kursavend pakkus tööd Soome. Lepingud ja värgid kõik tehtud ja 25ndal minek
                      mainisin siis seda ka oma ülemusele, et lähen soome tööle. 2 nädalat tagasi
                      peale seda hakkas täielik huiamine. et töö on plekitöö, siis palk on tükitöö järgi
                      palka saab iga 2 nädala tagant mustalt
                      st siis seda, et mingeid lepinguid mul selle firmaga ei ole
                      ning nüüd, kui täna oli palgapäev, ütleb mees surmtõsiselt, et ta ei maksa mulle mitte midagi, ning et tööd ma ka ei tee

                      nüüd siis selline asi, et kas mul on üldse mingit õigust seda raha nüüd kuidagi nõuda? või siis ntx maksuametiga ähvardada. jäämata summa ei olnud väike
                      ning selle asja ütles ta mulle telefoni teel, ning minuga kokku ei olnud nõus saama.

                      täna oli nagu viimane päev
                      "Võsareporter" või "Kaua võib?" .
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Ühesõnaga proovi teha kõikidele soovitutestele, mis Tofoa ja eston annavad vastupidist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Keegi seda Windowsi mängu "Hearts" oskab?

                          Kes oskab, see võiks mulle ka selle selgeks teha.
                          Mängitakse tihide kaupa. Kellel on esimesest käidud kaardi mastist kõige kõvem kaart antud ringis, see saab kaardid endale. Sisuliselt on hea, kui sa endale suurt midagi ei saa. Kui saad enda kätte laualt tagasi ärtu, siis saad ühe punkti (miinuse) ja kui poti emmu, siis saad -13. Samas kui on väga tugevad kaardid käes, siis võid üritada sellist asja, et võtad laua täiesti puhtaks ja siis saavad kõik teised -26. Kes essana saab 100 minni täis, on kaotanud ja mäng saab siis läbi. Kel sel hetkel on kõige vähem pointe, see on võitnud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            probleem selline
                            olen töötanud ühes firmas juba 2 aastat (vabadel päevadel, suvel jne)
                            siis kui koolist vaba aega on, või loengud mõtetud
                            nüüd tuli selline pakkumine, et kursavend pakkus tööd Soome. Lepingud ja värgid kõik tehtud ja 25ndal minek
                            mainisin siis seda ka oma ülemusele, et lähen soome tööle. 2 nädalat tagasi
                            peale seda hakkas täielik huiamine. et töö on plekitöö, siis palk on tükitöö järgi
                            palka saab iga 2 nädala tagant mustalt
                            st siis seda, et mingeid lepinguid mul selle firmaga ei ole
                            ning nüüd, kui täna oli palgapäev, ütleb mees surmtõsiselt, et ta ei maksa mulle mitte midagi, ning et tööd ma ka ei tee

                            nüüd siis selline asi, et kas mul on üldse mingit õigust seda raha nüüd kuidagi nõuda? või siis ntx maksuametiga ähvardada. jäämata summa ei olnud väike
                            ning selle asja ütles ta mulle telefoni teel, ning minuga kokku ei olnud nõus saama.

                            täna oli nagu viimane päev
                            Esimest korda ma nõustun Ballackiga.
                            Ennast ei ole mõtet tõenäoliselt asjaga siduda.
                            Mina pakuks sulle kahte varianti.
                            Esiteks: helista sellele lohhile ja paku diil. Sina maksad raha ära ja mina ei tee maksuametile anonüümset vihjet.
                            Teiseks:kui sa talle sellist "ähvardust" ei julge teha, siis tee lihtsalt anonüümne vihje.

                            Mul ka kunagi nooruses olnud peaaegu analoogne juhtum. Ma sain küll vähem raha kui alguses kokku leppisime, aga sitamaitse jäi minule ikka asjast. 5 vaastat tagasi oli 1000 krooni päris mõnus summa.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack
                              antud juhul pole sul seaduste järgi küll midagi teha. võid kaevata küll maksuametile kuid kes see sul selgitab välja kui palju said sina ja kui palju keegi teine ja takkajärgi pead maksuametile laekumata summa ikka ära maksma sel juhul. pead üldse kalkuleerima kas sul on mõtet maksuametisse kaevata....äkki tuleb välja et pead maksuametisse maksma rohkem kui see palk mis sul saamata on.
                              Ise ta ilmselt maksma ei pea, kuid tööandjal saab väga ebameeldiv maksuametiga lävida olema. Kujuta ette, kui sulle ikka tigedad maksuhaldurid sisse sajavad ja hakkavad paberites tuhnima. Not lovely

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Mängitakse tihide kaupa. Kellel on esimesest käidud kaardi mastist kõige kõvem kaart antud ringis, see saab kaardid endale. Sisuliselt on hea, kui sa endale suurt midagi ei saa. Kui saad enda kätte laualt tagasi ärtu, siis saad ühe punkti (miinuse) ja kui poti emmu, siis saad -13. Samas kui on väga tugevad kaardid käes, siis võid üritada sellist asja, et võtad laua täiesti puhtaks ja siis saavad kõik teised -26. Kes essana saab 100 minni täis, on kaotanud ja mäng saab siis läbi. Kel sel hetkel on kõige vähem pointe, see on võitnud
                                tore, et ka mina teada sain. ma arvasin, kes kõik endale saab ja sada kiiresti täis saab võidab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X