320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Kristiine keskuses on mingi koht kus saab passipilte teha?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      kusjuures puht juhuslikult üleeile üks tsikk rääkis kuidas ta eelmisel aastal sinna tegema saadeti ja ei saanud teha. Niiet kui aastaga muutunud pole midagi siis äkki ei saagi...

      Kommentaar


        ei ole. virus on

        Kommentaar


          Sain lõpuks Mustikas tehtud.
          Mõttetu koht see Kristiine.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kuidas saaks võimalikult kiiresti ja odavalt Londonist Eestisse? Üks tuttav peab matustele tulema ja sis oleks abi vaja. Kuna ise tihti ei reisi, siis ei osanudaidata.

            Kommentaar


              Äkki oleks mõistlik Estonian Airi helistada ja sealt uurida?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Äkki oleks mõistlik Estonian Airi helistada ja sealt uurida?
                Nende hinnad lähevad absurdseks, kui viimasel hetkel osta. või mitte?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Nende hinnad lähevad absurdseks, kui viimasel hetkel osta. või mitte?

                  Ei pruugi minna.
                  Helista ja uuri.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    ise ka väga lennumees pole, aga mingi variant on Riiga ja seal bussiga eestisse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      muidugi mõttetu koht. viru on mõeldud hängimiseks ja reidis feimi tõstmiseks mitte kristiine.
                      Kristiines on parmud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Kuidas saaks võimalikult kiiresti ja odavalt Londonist Eestisse? Üks tuttav peab matustele tulema ja sis oleks abi vaja. Kuna ise tihti ei reisi, siis ei osanudaidata.
                        EasyJetist. Kuupäev on muidugi suva järgi võetud

                        Kommentaar


                          Nahui te seal Tallinnas üldse siis elate?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            sest ülejäänd kohad eestis on liiga väiksed?

                            Kommentaar


                              mida tähendab "telli teema" või "ära telli enam seda teemat"?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                sest ülejäänd kohad eestis on liiga väiksed?
                                suure ego jaoks väikesed ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X