320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas yheksa


    Algselt postitas Evu
    Ega keegi ei ole liikumas lähinädalatel Londonisse? Annaks raha kaasa siis äkki saaks piletid?
    Oot, sa ostsid Londonisse lennukipiletid ära ja nüüd mötled, et oled nii vägev mees, et lendad Londonisse ja ostad lihtsalt niisama ühed piletid Arsenali kodumängule?
    Mnjaaa.. lootus pidigi viimasena surema. Nii nad räägivad, ma kontrollinud ei ole.
    Rahulikult, ei ole mingi vägev mees. Ei tulnud pähe jah alguses kuidas mängu piletid saada. Minu viga, tunnistan. No nüüd on aega siis uurida vähemalt igasuguseid variante. Äkki keegi pakub mõne variandi välja kuidas pileteid osta?
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Fulham FC ticket office abiks...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Vabandust, ei ole ka. Elik neil mäng Chelseaga siis. Abiks aga Millwall, Palarse või QPR... ise soovitan soojalt viimast - vahi Brightonit, mitte Arsenali.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas skint
          ... ise soovitan soojalt viimast - vahi Brightonit, mitte Arsenali.
          ehh, inimene soovib vaadata kvaliteetjalgpalli, sina aga soovitad ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            London Journey Planner
            Aga tõesti. Netist müüakse pileteid küll, nii 200 naelsterlingise hinnaga. Sellist pulli, et lähed kohapeale ja ostad, võib loota uuest hooajast.

            Nii et soovin edu, seda läheb sul kõvasti vaja.
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas Evu


              Ega keegi ei ole liikumas lähinädalatel Londonisse? Annaks raha kaasa siis äkki saaks piletid?
              vabamüüki tulevad piletid(kui üldse tulevad), alles mingi 2-3 nädalat enne m\'ngu

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas SleepWalking


                Algselt postitas skint
                ... ise soovitan soojalt viimast - vahi Brightonit, mitte Arsenali.
                ehh, inimene soovib vaadata kvaliteetjalgpalli, sina aga soovitad ...
                Charltonil oli hooaja algus jah suht kvaliteetne, aga hakkavad teised nüüdseks kuidagi ära vajuma... mis siis veel kevade hakul oodata Ja pealegi on BHA võõrsil head kvaliteeti pakkunud.

                Aga kui mina sel ajal Londonis oleks, oleks minu teine valik West Ham vs Pompey. Kuigi kahjuks siis veel vist Pompey väljalangemist ei kinnitata...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  QPRi soovitaks soojalt. Sisuliselt kesklinnas ja sõltuvalt vastasest võid pileti päev enne mängu staadioni boxoffice\'st osta. Brightoni vastu ei peaks sellega probleeme tekkima ja Rangers väga hullult ei koori ka.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas Zaeka


                    Algselt postitas Roosaelevant


                    Kas kuidagi oleks võimalik mängu arvutisse kirjutada. Nii, et arvuti arvab, et see on plaadi peal ja mängida? Mul Cd-rom pepus ja tahaks täiega Fm 2006 mängida.
                    Seda sai teha, aga ma ei mäleta mis programmiga
                    2 võimalust on
                    Ei ole kindel kas se töötab aga endal igatahes funkab:
                    Paned fm06 exe faililt properties,compatibility,run this program in comp.... ette linnuke, sealt windows nt 4.0 ja ok.
                    Teine võimalus on et moundid Fmi ära ja kasutad antiblaxxi
                    mul on ta mdf failina - tahab alcot ja plaadile kirjutamist. ei pääse exele enne ligi.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Keegi teab kas POP! kõnekaardile müüakse neid krediidikaarte ka veel?
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        kas keegi teeks mulle selgeks, kui palju ma kokku selle ViaSati paketi eest välja käima pean. kodukal leidsin ainult mingi jutu 1+399 kroonist.
                        ½121½

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Keegi homme hommikul Tallinn - Tartu sarnasel marsuudil ei seikle?
                          või siis õhtul Tartu- Tallinn marsuudil?

                          PM või 5073278 abiks, kui sõidukaaslast vaja .

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas Hughes


                            kas keegi teeks mulle selgeks, kui palju ma kokku selle ViaSati paketi eest välja käima pean. kodukal leidsin ainult mingi jutu 1+399 kroonist.
                            see abiks ehk
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Millega convertida .mov faile avi failideks?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                googel.com


                                seal on neid tuhandeid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X