320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enda teada nagu ei andund, aga kuhugi ta on kadunud küll
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Ma olen lahendanud saladuse! Need kopli tüübid, kes JanK'le ähvardasid tappa anda on Põnni alluvad

      Kommentaar


        Orjad ?!?!
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          rohkem ei oska ma seda asja kommendeerida

          Kommentaar


            kas keegi teeks mulle ühe võileiva?
            aitäh ette
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              ma ühe teen. ja söön sinu eest ära ka

              Kommentaar


                tervist.. kas on kellelgi mingeid kogemusi korterisse konditsioneeri paigaldamisega.. palju kogu siuke luksus maksma võiks minna? tegelt oleks jube vinge kui oleks mingi säärane väike kast nurgas kuskil mis puhub jahedat õhku ringi... praeguste ilmadega jube palav.... palju sellised erinevad riistapuud maksta võiksid?

                Kommentaar


                  Kliimaseade tootevalik: soojuspumbad (maasoojuspumbad, õhksoojuspumbad, õhk-vesisoojuspumbad ja väljatõmbeõhu soojuspumbad), õhukuivatid, õhuniisutid.


                  võid puurida.

                  mitte, et sealt eriti targaks saad, aga puuri ikka.

                  Kommentaar


                    einoh.. neid saite võin ise ka eksploorida palju tahan.. põhjus miks foorumist küsin, on ikka pigem selles, et kas keegi on mingisuguse ostnud ja kuidas funkab, kas ollakse rahul jne....

                    Kommentaar


                      Kliimaseadmest võid alati Taavi Azarovi käest osta ja küsida, tema tehtud töö funkab alati ja kõik on rahul

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        tervist.. kas on kellelgi mingeid kogemusi korterisse konditsioneeri paigaldamisega.. palju kogu siuke luksus maksma võiks minna? tegelt oleks jube vinge kui oleks mingi säärane väike kast nurgas kuskil mis puhub jahedat õhku ringi... praeguste ilmadega jube palav.... palju sellised erinevad riistapuud maksta võiksid?

                        See keerab ainult su tervis persse. Naahui sul seda vaja on?!
                        Need 3 päeva aastas kui meil natuke suveilma on, peaksid ikka ära kannatama.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Eelmine aasta toimus üritus nimega Puma Racing Weekend 2007, kas see aasta toimub midagi ka? Kuulsin mingist racing weekendist, mis olevat 28-29 juuli. Rääkige, kes teab!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Eelmine aasta toimus üritus nimega Puma Racing Weekend 2007, kas see aasta toimub midagi ka? Kuulsin mingist racing weekendist, mis olevat 28-29 juuli. Rääkige, kes teab!

                            28-29 juuli pole nädalavahetus.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              See ei tähenda midagi, ürituse nimi on Racing Weekend.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                kas Hauster Racing Weekend pole?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X