320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    See ei tähenda midagi, ürituse nimi on Racing Weekend.
    Ja sõna "weekend" muidugi ei viita mingil juhul asjaolule, et üritus nädalavahetusel peetakse, eks ole.

    Enivei, midagi päris sellist sel aastal tulemas ei ole, aga Pärnus on 9. augustil Kraba Race. Vähem klasse, vormeleid pole üldse, aga see-eest on näiteks soomlased veokitega. Vaatemängu küll.
    Hauster oli juba ära, ainult tsiklitele.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ja sõna "weekend" muidugi ei viita mingil juhul asjaolule, et üritus nädalavahetusel peetakse, eks ole.

      Enivei, midagi päris sellist sel aastal tulemas ei ole, aga Pärnus on 9. augustil Kraba Race. Vähem klasse, vormeleid pole üldse, aga see-eest on näiteks soomlased veokitega. Vaatemängu küll.
      Hauster oli juba ära, ainult tsiklitele.
      Lugesin jah, et Puma Racing Weekend jääb see aasta ära. Aga no, tänud selle Kraba info eest
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        mojito tegemine siis.

        Seejärel täida klaas purustatud jääga ning vala sinna suhkrusiirup ja Caribba Rum. Sega lusikaga segamini, täida klaas soodaveega.

        ja nüüd ka küsimus. mis kuradi asi on soodavesi? vesi, millesse on pandud sooda?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          mojito tegemine siis.

          Seejärel täida klaas purustatud jääga ning vala sinna suhkrusiirup ja Caribba Rum. Sega lusikaga segamini, täida klaas soodaveega.

          ja nüüd ka küsimus. mis kuradi asi on soodavesi? vesi, millesse on pandud sooda?

          Poes müüakse seda. Mina olen näinud mingi 0,5 liitriseid klaasist pudeleid. Võimalik, et on ka suuremaid. Ise küll soodavett ära tee.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            äkki on lihtsalt midagi tõlkes kaduma läinud
            soodavesi pole nüüd nii väga levinud ju
            mullivesi kõlbab?
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              äkki on lihtsalt midagi tõlkes kaduma läinud
              soodavesi pole nüüd nii väga levinud ju
              mullivesi kõlbab?
              näed, ma eile just tegin. ise kasutan Schweppes'i
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                äkki on lihtsalt midagi tõlkes kaduma läinud
                soodavesi pole nüüd nii väga levinud ju
                mullivesi kõlbab?
                Ei tea, vist ikka ei sobi.
                Mina olen ise teinud nii- värske piparmünt koos pruuni suhkruga klaasi. See siis ära uhmerdada. Purustatud jää peale ja siis veel Sprite peale ning oligi valmis. Käras küll ja pähe hakkas kahh.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ei tea, vist ikka ei sobi.
                  Mina olen ise teinud nii- värske piparmünt koos pruuni suhkruga klaasi. See siis ära uhmerdada. Purustatud jää peale ja siis veel Sprite peale ning oligi valmis. Käras küll ja pähe hakkas kahh.
                  Reinu retsept on muidu väga tore, aga ma soovitaks ikka laimi ja rummi ka lisada. Kõigil ei pruugi lihtsalt ilma rummita see jook pähe hakata
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    Reinu retsept on muidu väga tore, aga ma soovitaks ikka laimi ja rummi ka lisada. Kõigil ei pruugi lihtsalt ilma rummita see jook pähe hakata

                    Sa oled terane plika. Need unustasin tõesti nimekirja panna.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      teen siis Spritega täna. sest seda mul veel kodus on
                      järgmine kord toonikuga
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Sa oled terane plika. Need unustasin tõesti nimekirja panna.
                        Äkki on teistmoodi ka terane?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Ta oli purjus, kui ta selle postitas.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Mis sääsed päeval teevad? Magavad?

                            Kommentaar


                              Klge, oli üks mängija, kes läks vangi, kuna lõi jalaga mingi parmu surnuks. Oll pani kohtuotsuse koopia ka veel püsti,a ga enam ei leia. Kes see oli?

                              Kommentaar


                                Mis sa oled end lolliks joonud w?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X