320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks nii vähesed tisside vahele on pannud?

    Kommentaar


      kõik on kuhugi mjale vahele pannud

      Kommentaar


        Algselt postitas lock
        Sularaha väljavõtmine Soome Nordeas olevalt kontolt Nordea Eesti filiaali kaudu - 500 EEK

        http://www.nordea.ee/Teenused+eraisi...ne/948262.html
        vale auk.. ja sa ei saanud vist küsimusest aru.

        õige vastus on tasuta.

        Kommentaar


          Miks ma ei pääse Eesti Päevalehe kodukale?
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Miks nii vähesed tisside vahele on pannud?
            naised on piprad neil?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
              Miks ma ei pääse Eesti Päevalehe kodukale?
              vahel on meil see jama, et kui sa ei pane www-d ette, sis tahab ta sind admini sisselogida, aga seda ta ei lase.

              Kommentaar


                Miks Euroopa suurklubid mängivad mänge mingite aasia ja aafrika nõrgemate liiga meeskondadega aga ei tule mängima näiteks Eesti liiga omadega.. kasvõi näiteks eesti liiga parimatest palluritest koostatud koondisega? Näiteks Chelsea mängib praegusel hetkel mingi mailaisia liiga parimatest koostatud koondisega... nad ei ole ju tugevamad kui Eesti liiga omad.. või on ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                  Miks Euroopa suurklubid mängivad mänge mingite aasia ja aafrika nõrgemate liiga meeskondadega aga ei tule mängima näiteks Eesti liiga omadega.. kasvõi näiteks eesti liiga parimatest palluritest koostatud koondisega? Näiteks Chelsea mängib praegusel hetkel mingi mailaisia liiga parimatest koostatud koondisega... nad ei ole ju tugevamad kui Eesti liiga omad.. või on ?
                  Seda nimetatakse marketingiks.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                    Miks Euroopa suurklubid mängivad mänge mingite aasia ja aafrika nõrgemate liiga meeskondadega aga ei tule mängima näiteks Eesti liiga omadega.. kasvõi näiteks eesti liiga parimatest palluritest koostatud koondisega? Näiteks Chelsea mängib praegusel hetkel mingi mailaisia liiga parimatest koostatud koondisega... nad ei ole ju tugevamad kui Eesti liiga omad.. või on ?
                    Maksa suurtele klubidele paar miljonit eurot ning nad tulevad ka Eestisse mängima. Arvad, et mõni Malaisia ärimees ei maksnud Chelsea kutsumise eest midagi?
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                      Maksa suurtele klubidele paar miljonit eurot ning nad tulevad ka Eestisse mängima. Arvad, et mõni Malaisia ärimees ei maksnud Chelsea kutsumise eest midagi?
                      Noo kurat... Chelseal on raha ju sittakanti.. Või siis on Abramovitšil raha otsa saama hakanud ? Võiks ju tasuta treeningu eesmärgil

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                        Noo kurat... Chelseal on raha ju sittakanti.. Või siis on Abramovitšil raha otsa saama hakanud ? Võiks ju tasuta treeningu eesmärgil
                        Tasuta ei saa peksa kah.

                        Ise küsiks aga seda, et kas ma võin Eesti meistrikatele teha pimedatest inimestest meeskonna?
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          orkutiga jama ikka: eile ei töötanud need nupud, täna ei tule muud kui see orkuti sinine taustavärv ette. kellelgi veel sama probleem ? kuidas korda saada ?
                          ½121½

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                            orkutiga jama ikka: eile ei töötanud need nupud, täna ei tule muud kui see orkuti sinine taustavärv ette. kellelgi veel sama probleem ? kuidas korda saada ?
                            kahjuks ei oska aidada.Enda orkut korras.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Kus asub Tallinnas Kunderi tänav?

                              Kommentaar


                                Asub Gonsiori ja Tartu mnt vahel, samapidine paralleeltänav.

                                Algab Liivalaiast ja jookseb Laagna teele (Lasnamäe kanalisse) välja
                                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                                Kommentaar

                                Working...
                                X