320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas Zaeka


    Öelge mulle hästi kiiresti, kui ma ostan tv-out juhtme kas ma saan streami pildi kergesti telekale ette? Nimelt mäng hakkab 45 mintsa pärast
    Ikka saad kui ajuritega kõik korras ja tv töökorras.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      sänk ju

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Keegi teab, kas kusagil Eestimaa pinnal Mitre palle ka on müüa? Siiamaani pole kuskil kohanud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Noh, enibadi?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Kus kohast saaks Eestist Fooball Manager 2006-te osta?
            \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
            Marcello Lippi

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas waluswend


              Kus kohast saaks Eestist Fooball Manager 2006-te osta?
              hästi varustatud plaadipoodidest?

              enterist mine proovi
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas saarlane1234


                Keegi teab, kas kusagil Eestimaa pinnal Mitre palle ka on müüa? Siiamaani pole kuskil kohanud.
                Ei ole kindel, aga kunagi olen näinud sellises poes nagu \"Dünamo\" .

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas futbolidipaul


                  Algselt postitas waluswend


                  Kus kohast saaks Eestist Fooball Manager 2006-te osta?
                  hästi varustatud plaadipoodidest?

                  enterist mine proovi
                  Tänud, mäng käes ja ise häppi

                  \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                  Marcello Lippi

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    mingi trooja fail on sisse lupsanud...minu norton tast jagu ei saa...kas nüüd on formati laks? instruktsioonid võimalikult lollikindlalt palun
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Algselt postitas Jasper


                      mingi trooja fail on sisse lupsanud...minu norton tast jagu ei saa...kas nüüd on formati laks? instruktsioonid võimalikult lollikindlalt palun
                      proovi safemodis ilma internetita( siis kui arvuti käima paned klõpsi f8 siis tuleb mitu valikut, sealt valitki safe mode without internet vms) ja proovi seal teha full system scan.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        *norton jagu ei saa, aga kas ta mingit lahendit ei paku?
                        *samas võid viiruse nimega googeldada jne... et üldjuhul on õpetused olemas.
                        *kui võimalik, siis otsi fail üles (seda norton sulle ju näitab) ja kustuta ära (shift+del) ning siis skänni uuesti.
                        ja nett võta tagant ära kui möllad.


                        ega see format c ka ole õige lahend - 100% nulli ta ketast ei tõmba ja pahalane võib alles jääda.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Paluks sellega abi


                          Kui on keegi osavkäpp, kes viitsiks ja suudaks mind selle exeli asjaga aidata oleks väga bro!
                          Ettetänades.


                          Üritan ise ka edasi pusida, aga miski pärast kiilub kinni koguaeg.
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas Roosaelevant


                            Paluks sellega abi


                            Kui on keegi osavkäpp, kes viitsiks ja suudaks mind selle exeli asjaga aidata oleks väga bro!
                            Ettetänades.


                            Üritan ise ka edasi pusida, aga miski pärast kiilub kinni koguaeg.
                            Mis ajaks sul seda vaja on ja mitu õlut sa mulle selle eest ostad? btw esimesel pilgul tundub küll, et seal on midagi mäda...
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Kas seda on kuidagi võimalik oma arvutisse t6mmata seal või saaks keegi selle yles riputada et saaks t6mmata http://www.koreus.com/media/ultimate-football.html
                              .

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas manitaaz


                                Algselt postitas Jasper


                                mingi trooja fail on sisse lupsanud...minu norton tast jagu ei saa...kas nüüd on formati laks? instruktsioonid võimalikult lollikindlalt palun
                                proovi safemodis ilma internetita( siis kui arvuti käima paned klõpsi f8 siis tuleb mitu valikut, sealt valitki safe mode without internet vms) ja proovi seal teha full system scan.
                                et nagu tegin aga siis andis norton mulle vägagi segase vastuse. panin, et delete ja msg box ütles, et virus deleted. siis tuli ette see tabel ehk record or sth ja koos sellega msg box, et your computer is still infected with virus...WTF

                                daz boobile...ma selle googledamisega erikuradimakehva, sest ei suuda lihtsalt lugeda seda arvutitehnilist juttu!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X