320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Mis põhjustel? Vanust ju palju ei ole.
    jalad hakkasid lestaks muutuma. Nahk hakkas varvaste vahele tekkima

    Kommentaar


      Kas keegi on mingi "Strutterit", mis praegult MTV pealt käib, on näinud?
      Suht imelik tundub.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Kas keegi on mingi "Strutterit", mis praegult MTV pealt käib, on näinud?
        Suht imelik tundub.
        Youtubest olen vaadanud, kuidas see sind aitab? Pole ta nii imelik midagi, tasemel huumor. Nimitegelast mängib Paul Kaye, kes mängis peategelast ka ühes minu lemmikfilmis "It's All Gone Pete Tong". Kusjuures, väga hästi mängis, soovitan vaadata
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algus ehmatasin ära, aga muidu on väga naljakas.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Kas Tsintsadze läheb ka sõtta?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Youtubest olen vaadanud, kuidas see sind aitab? Pole ta nii imelik midagi, tasemel huumor. Nimitegelast mängib Paul Kaye, kes mängis peategelast ka ühes minu lemmikfilmis "It's All Gone Pete Tong". Kusjuures, väga hästi mängis, soovitan vaadata
              Mõtlesin just üks päev Strutterit ebatervesse huumorisse linkida. Millegipärast ei teinud seda.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Nimitegelast mängib Paul Kaye, kes mängis peategelast ka ühes minu lemmik...
                ..seriaalis "Perfect World" (2000/01), lämbu naeru kätte

                Kusjuures, väga hästi mängis, soovitan vaadata
                siiamaani oli see raskendatud, mitu a-t pole seda (BBCs) korratud,
                aga nagu lugeda v6ib, on sept 2008 isegi dvd lootust
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Kommentaariumist üks rumal küsimus:

                  Dannar Leitmaa tutvustab jällegi ühe kahtlase väärtusega soomlase veel ilmumata Eesti-vaenulikku raamatut. Kui selle tegevuse eesmärgiks ei ole Gruusias toimuva taustal eestllaste kaitsetahte halvamine, siis mis muu! Kas ja kui palju ja kellelt ta selle eest raha saab, see peaks KAPOt kohe kõvasti huvitama.

                  Vastus ju väga lihtne, otseloomulikult ostis naabri-Vasja mu eila pudeli õllega ära, hõkk.

                  Kommentaar


                    Kas te saate Hansanetti paroolikaardiga ilusasti sisse logida?
                    Mul hakkas segast taguma, et jkoodid valed ja blokeeris konto ära. Samuti on klienditelefon kogu aeg kinni. Sellist pulli pole mul veel olnud.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      esimese korraga blokeeris väidetavalt ära, teise korraga lasi ilusti sisse.

                      Kommentaar


                        No vittu küll, teist korda blokeeris juba ära !!!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Keegi varastab su koode lihtsalt praegu On aadress ikka https://www.ganza.net ?

                          Kommentaar


                            im in your bank accountz stealing your money

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Kommentaariumist üks rumal küsimus:

                              Dannar Leitmaa tutvustab jällegi ühe kahtlase väärtusega soomlase veel ilmumata Eesti-vaenulikku raamatut. Kui selle tegevuse eesmärgiks ei ole Gruusias toimuva taustal eestllaste kaitsetahte halvamine, siis mis muu! Kas ja kui palju ja kellelt ta selle eest raha saab, see peaks KAPOt kohe kõvasti huvitama.

                              Vastus ju väga lihtne, otseloomulikult ostis naabri-Vasja mu eila pudeli õllega ära, hõkk.
                              Kommentaar käis siis selle loo juurde, mis on ka näide suht ebatervest huumorist. Küsisin Helsingi ülikoolist, et kas tegu on ikka täie mõistuse juures oleva inimisendiga ja sealt vastati sellele väga diplomaatiliselt
                              Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.

                              Kommentaar


                                sibulad blokeerivad hansapanga arveid, et sa grusiinidele pappi saata ei saaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X