320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas marcello


    Aita leida netist lehekülg kus oleks inimese pilt ja kõik siseelundid välja toodud.Aitäh
    Kordaks küsimust
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      oskab keegi soovitada peokohta ~100\'le inimesele.
      hea kui saaks kohapealt ka söögid tellida.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Aita leida netist lehekulg kus oleks inimese pilt ja koik siseelundid valja toodud.Aitah


        Kas selline sobib?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas robski


          Algselt postitas Daniel


          Kui oleks valida kas minna Tenerifele või Egiptusesse siis kumma valiksite?
          Kindlasti Egiptus..
          Araabia kultuur on minujaoks palju põnevam.
          Nojah, see Sharmis vms kohas peesitamine ei ole siiski päris minu ettekujutus Araabia kultuuriga tutvumisest. Või, kui selleks just pidada 24/7 toimuvat kohalike kaupmeeste ja taksojuhtidega sõdimist-tingimist - tollel alal saab küll päris hea kogemuse.

          Mõned õpetussõnad ka minu poolt Sharmi minejatele.

          Ma ei tea kas Memphis Air veel sõidab sinna, aga nende peldiklennukeid ei maksa tegelikult karta. Minnes sõitsime Kairo kohal läbi äikesepilve ja kogesime MEELETUT turbulentsi, mispeale Memphise paljunäinud sjuuardessid näost valgetena kinnitasid, et kõik on korras ja seejärel minestasid. Aga lennuk maandus edukalt.

          Ja kui mingi hotelli pedeteenindaja teeb sulle igal hommikul tuba koristades voodi peale roosiõitest südame, ei maksa väga ärrituda, sellega tõenäoliselt tema lähenemiskatsed ka piirduvad.

          Suht mahajäetud vana Sharm on palju meeldivam koht kui uus Sharm, seal on vinge turg, mis kõik su närvid proovile paneb ja selle kõrval söögikoht \'Vova juures\', kus sai megapitsat ja oli meeldiv võimalus Aafrikas vene keelt rääkida. Tegelikult kuskil selle kõrval vist oli üks noist eelmise aasta pommiplahvatustest, nii et ma ei ole kindel, et Vova veel seal tegutseb. Vova käest sai lisaks pitsale veel ka savu ja hashi osta, kui soovi juhtus olema. Ma ei ütle, kas meil oli.

          Ainuke õlu, mis juua kõlbab, on Stella; kohalikud suitsud olid kangemad kui kaasavõetud sigarillod. Suitsu teevad seal kõik ja igal pool.

          Viina ei maksa kohalikega juua, neil seal alkotarbimiskogemus religioossetel põhjustel teatavasti põhimõtteliselt puudub ja isegi liberaalsed egiptlased (need tunneb ära selle järgi, et nad ei palveta viis korda päevas) lähevad peale teist viinakoksi ametlikult lolliks.

          Vesipiip on absoluutselt igas urkas olemas ja maitseb miskipärast hoopis paremini kui need, mida eestis pubides pakutakse. Sellest ma juba kirjutasin ka kuskil vist.

          Pearätikus naisi ei tohi eriti pikalt vaadata, aga miks täpselt, on mul juba meelest läinud. Igatahes võivat kinzhalli saada.

          Mitte mingil juhul ei tohi minna vürts(i)poodi, isegi mitte viimasel puhkusepäeval, kui oled omast arust juba kaupmehekindel ja suhteliselt kaines konditsioonis. Meie ostsime sealt teadmata põhjusel igatahes 1k eegu eest erinevaid teesid ja maitseaineid. See tehing ajab siiamaani natuke silmanurga märjaks.

          Rohkem praegu tarkusi meelde ei tule. Nalja sai, hotellis peatunud maailma kõige ilusamat vene naist ei saanud. Vohh.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Algselt postitas marcello


            Aita leida netist lehekülg kus oleks inimese pilt ja kõik siseelundid välja toodud.Aitäh
            http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/
            siit leiad
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Ega keegi ei oska aidata Fifa 2006 no-cd leidmisega. Olen veits ummikus!
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                ehk sobib
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas Daz Booob


                  ehk sobib
                  kui mul oli fail .daa-na, siis siis vist ei saa kasutada daemon toolsi või eksin?

                  edit:

                  + * Install the game - Full Installation.
                  - * Mount the MINI_FIFA06.MDS CD-Image using Daemon Tools v3.47 or Alcohol 120% v1.9.5.3105.
                  - * Play the Game without the CD!
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Kas keegi teab mõnda välismaa saiti kust saaks metallica asju tellida? ja oskaks seletada kuidas ma saan maksta jne... kui üldse saab...


                    metal up your ass

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Ma ei tea kas see on ülejõu käiv, kuid näiteks metallica.com omab Official Online Store linki, kus saab mõnuga trääsa
                      308

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Vajutasin lõunal klahvistiku peal mingit kahtlas tnuppu ja nüüd on foorumis teemades kõik kirjad suurusega ca 17. Any help?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Sa hoidsid all CTRL nuppu ja kerisid hiire rulliga. Tee seda uuesti, aga seekord nii, et normaalses suuruses oleksid kirjad

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Just! Tänud!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Tehnika ei armasta lolle...

                              MSN ei tööta ja viga on ilmselt minu arvutis.

                              Troubleshooter ütleb, et vigane on Key Ports, mis iganes see siis ka ei oleks. Guugeldamine ei ole abi andnud seni.

                              Vea koodiks on 80072efd.

                              Ehk keegi oskab aidata...

                              Ahjaa, abiks ehk ka see, et mu arvuti ei suuda leida msn.com veebisaiti ja veel mõningaid välismaiseid lehti.


                              PS. Kui juba abi küsimiseks läks, siis kui palju trahvi võib saada arvuti aknast välja viskamise eest? Eeldades, et nii arvuti kui aknaklaas ei ole minu omad ning muutuvad selle käigus kasutuskõlbmatuks.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                see viga on ka teistel tartu yhika elanikel
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X