320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    36 bussiga Nõmme keskusesse ja sealt nr 10 bussiga Pidu peatusesse.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
      Tänases "vabariigi kodanikud" saates väitis mingi tark majandusspetsialist,et selleks hetkeks kui Andrus &co võimule tulid oli meie majandus juba allamäge veeremas.Oleks saanud lööki pehmendada,aga mitte oluliselt.....asjaga oleks pidnud tegelema oluliselt varem.
      Koalitsioonilepingu punktid tahtisid (tahavad) ju täitmist, mistõttu tehti nii mõnedki valed otsused ja paraku tehakse senimaani.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Kes usub et Edgari asemele tuleb Vilja Keski juhtima lähi aastatel?
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          36 bussiga Nõmme keskusesse ja sealt nr 10 bussiga Pidu peatusesse.
          tänud sulle, loodame et saan hakkama.

          Kommentaar


            Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
            Tänases "vabariigi kodanikud" saates väitis mingi tark majandusspetsialist,et selleks hetkeks kui Andrus &co võimule tulid oli meie majandus juba allamäge veeremas.Oleks saanud lööki pehmendada,aga mitte oluliselt.....asjaga oleks pidnud tegelema oluliselt varem.
            Ee, ütle mulle nagu seda, et millal oli Eestis viimane valitsus, kus polnud Reformi?

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Kle meie kallil valitsusel on nii mõndagi teha, et see pauk nii räme ei tuleks. Keskerakonna mainimine polnud ainult sinu kohta öeldud, vaid üldse on täiesti tavaliseks saanud, et iga asja juures, kus kellelegi halvasti öelda, käib keskid läbi. Kesk ja Reform on tegelikult ikka VÄGA sarnased parteid, ainult, et mõlemad ajavad oma lolli möla erinevale valijasgrupile.
              mis see pauk siis nii hirmkõva on?
              valusa laksu saavad siiski need, kes ise ei adunud olukorda õigesti ja võtsid liigseid riske. Kes on rahulikult ja mõistlikult majandanud, neile pole kerge langus või väike tagasilöök, midagi hirmsat.
              Ja nii imeline valitsus meil ka eiole ega tulegi, kes suudaks majandustsükleid ümber tegema hakata ning languste asemel veel suuremaid tõuse joonistada.

              Kui sa nüüd mõtlesid, et mina arvan nüüd Reformist ja Kesikutest nagu mingitest suurtest vastujõududest, ning et üks on hea ja teine halb vms. Siis ma olen solvunud, vägagi.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                nahhui te vingute selle majanduse kallal siis, nagu oleks see valitsuse või peaministri vms teha? tõesti teeb närvi mustaks sellise pasa lugemine.
                Ütle, kas Sinu arvates on praegune trall eelarve ja maksude osas normaalne ja kas valitsus käitub praeguses olukorras arukalt?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                  Ütle, kas Sinu arvates on praegune trall eelarve ja maksude osas normaalne ja kas valitsus käitub praeguses olukorras arukalt?
                  täiesti siiralt - kuidas täna siis peaks eelarvet tegema ja kuidas peaks valitsus käituma?

                  Kommentaar


                    Mis siis juhtub, kui eelarve miinusesse lasta? Mingis gallupis oli see kõik popim variant

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Mis siis juhtub, kui eelarve miinusesse lasta? Mingis gallupis oli see kõik popim variant

                      Järgmise nelja aasta jooksul ei suuda riik mitte kordagi tulude-kuludega kokku tulla, ennustab rahandusministeeriumi suvine majandusprognoos.
                      My daddy was a bankrobber

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        täiesti siiralt - kuidas täna siis peaks eelarvet tegema ja kuidas peaks valitsus käituma?
                        Täiesti siiralt - mina ei tea kuidas peaks praeguses olukorras eelarvet tegema. Küll aga pole kohe kindlasti hea variant praegusel raskel ajal ettevõtjatele igal võimalusel keerata. Minus tekitab see igastahes hirmu, kust see valgus peaks paistma hakkama, kui vähendatakse Eesti ettevõtete konkurentsivõimet? Kahtlemata oleks tulnud headel aegadel rohkem raha reservi paigutada, siis ei mõeldaks hetkel igasugu rumalusi välja, et eelarvet kokku saada.

                        Ei ole just kõige parem argument, kuid ca 95% majandusteadlasi ja ettevõtjaid peab valitsuse tegevust rumalaks.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Ei ole just kõige parem argument, kuid ca 95% majandusteadlasi ja ettevõtjaid peab valitsuse tegevust rumalaks.
                          ma ei taha üldse istuvat valitsust kaitsta - samas leiab mölisejaid ja neid, kes juhtimisega rahul pole, absoluutselt igal ajal. nemad aga ei pea eelarvet kokku panema.

                          Kommentaar


                            Kui keegi(Blue Rock) 'Brian May + Estonians' klipi leiab, siis ärge häbenege postitamast.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Minu elustiil on... powerball

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SixtySix
                                Urmar, ootan vastust.
                                Ma usun, et varsti, näiteks esmaspäeva õhtuks tuleb ka protokoll taha. Ilmselt reedel ei jõutud, ka Meistriliiga ühe protokolliga on sama probleem. Mina neid ei sisesta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X