320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis krdi fenomen? Dannar sa oled liiga ajakirjanikuks muutunud, mötlemisvöime on su maha jätnud.
    See on ju isaste foorum, siin ei ole fenomeni.

    Kommentaar


      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
      Mis krdi fenomen? Dannar sa oled liiga ajakirjanikuks muutunud, mötlemisvöime on su maha jätnud.
      See on ju isaste foorum, siin ei ole fenomeni.
      No kui kriit on ikka nii tuhm, mis tuhm. Sis ei päästa ka noored ja kikkis eenduvad osad või on viga lihtsalt minus:|

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Vahel on nii, et mõned kriidid on vanusest lähtuvalt ääretult tuhmid. Kui on XY-kromosoomiga tuhm kriit, siis saadetakse ta meil kiirelt persse. Kui on XX-kromosoomiga tuhm kriit, siis teda persse ei saadeta, vaid hakatakse mingid ninnunännut ajama. Mingi hetk ilmuvad ka pedofiilid välja, kes üritavad tuhmi kriidiga nilbusi kirjutada. Millest see tuleb?
        no vähemalt kahel teadaoleval juhul on XX-kromosoomidega kriitidel siin asi algul ninnunännutamisest väga kaugel olnud - neid on saadetud igasugustesse koledatesse kohtadesse, sõimatud koledate nimedega ja lausa ähvardatud elu kallale kippuda
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Miks eston kunagi abi või rumalaid küsimusi ei küsi, vaid ainult vastab nendele?!

          Ma kahtlustan, et ta on kõige targem mees maailmas...
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Algselt postitas SixtySix
            kus mu 200 postitust kadusid ?
            Läbusse. Tore näha, et ligi 40% sinu panusest seal on.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Minge te ka munni, mul on vapsjee miljon ära kadund:| Kas te nagu tahate tõesti, et inimesed siin nagu jalgpallist rääkima hakkaksid vää`?

              Kommentaar


                Algselt postitas SixtySix
                ärge muretsege, ma taastan need 200 postitust täna .
                jõudu tööle!

                avasin su jaoks selleks puhuks isegi spetsiaalse teema aastate tagant. võid kõik 200 sinna üksteise järele postitada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                  Miks eston kunagi abi või rumalaid küsimusi ei küsi, vaid ainult vastab nendele?!

                  Ma kahtlustan, et ta on kõige targem mees maailmas...
                  Pimeduse ryytlit kysis ju
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    kas youtube-il ongi prääga heliga probleeme?
                    kui ei, siis hakkavad mu kõrvaklapid tõenäoliselt pekki minema...deem

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                      kas youtube-il ongi prääga heliga probleeme?
                      kui ei, siis hakkavad mu kõrvaklapid tõenäoliselt pekki minema...deem
                      Arvuti ja tooli vaheline detail võib olla rikkis. Vaata järele, et kas töötab, kui töötab ja ikka heli ei tule, sis on tõesti kõrvakad pekkis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Arvuti ja tooli vaheline detail võib olla rikkis. Vaata järele, et kas töötab, kui töötab ja ikka heli ei tule, sis on tõesti kõrvakad pekkis.
                        s.t. osta uued kõrvakad.
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          ma tänan. jaa, dannar. järgmine kord, palun, seleta nii, et mina ka aru saaks


                          Aitäh.

                          Kommentaar


                            Siiski, enne kui sa kõrvaklapid jalaga katki astud ja prügikasti viskad, proovi mõnda muud heliallikat kui youtube, selleks et veenduda, et probleem just seal peitub.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              winamp-iga nii hullult ei jama, kuid hekseldab siiski natuke...eimis, kõrvakad ka mingi üle aasta v rohkemgi vanad...mikrofon ka ammu küljest tõmmatud, kuna see andis otsad nii et ma ei imesta...uued ostan naguniii

                              Kommentaar


                                Miks ninja kilpkonnad kannavad neid peapaelu kus augud silmade jaoks sees on, ei tundu eriti praktiline. Kas käte ja põlvede omadest ei piisa et üksteist eristada?
                                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                                If you're good at something, never do it for free - See above.
                                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X