320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi on surnud terroristi ahmedi seiklusi ka eesti keelde tõlkinud?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      kas keegi on surnud terroristi ahmedi seiklusi ka eesti keelde tõlkinud?
      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


      võib ka sellese mastubeerimise vms teemasse linkida selle
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Palun jagage minuga Luxury Filters - Tramm nr.66?
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Kuidas minna ostma printerile tindikassette?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Kuidas minna ostma printerile tindikassette?
            Kõnnid lähimasse poodi, kus neid müüakse ja küsid müüjalt ja siis maksad raha ja võttad toote ja lähed koju.

            Soovitatav oleks ennast ka ennem seda protsessi puhtaks pesta, et sa ei haiseks seal poes .

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust

              Soovitatav oleks ennast ka ennem seda protsessi puhtaks pesta, et sa ei haiseks seal poes .
              Misasja????
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Misasja????
                owned ja su ema ka

                Kommentaar


                  Kuidas saigi My computeri kaudu minna Internet cookies kausta ?

                  Kommentaar


                    mul nt asuvad need C:\Documents and Settings\User\Cookies
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                      Ei, ma ei mõelnud ruuterit. Peaks olemas olema mingi pisike asjandus, mis töötab analoogselt ruuterile ja jagab ühenduse kaheks.
                      pane 4-pordine ruuter vahele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                        Just. Kiitus. Hinna ja müügikoha leidmise probleem lahendatud. Aga on seda aparaati mõistlik kasutada? Ühendus kannatab palju?
                        oma olemuselt käitub hub inetult. saadab info kõigile, nii neile kes seda vajavad, kui ka neile, kes seda ei vaja. tulemuseks on mõningane sisevõrgu ressursi raiskamine, aga kui sul on vaja ühikatoas kahe arvuti vahel nett ära jagada, siis kärab küll.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Kuskohast ma võin leida Lenovo 3000 n100 akut ja akulaadijat?
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Lõvi helistab põlevale ringile:
                            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                            Kommentaar


                              kus kohas tallinnas asub lillepood, mis avatud 24h, või siis lihtsalt keskööni? ja mai pea silmas putkasid, kus niisama kimpu saaks... vaid tahan potilille!

                              nb! suht kaine ja kanepit taga ei aja.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                vabaduse puiesteel peaks olema üks. asub linnapoolt tulles natuke enne hiiut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X