320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    vabaduse puiesteel peaks olema üks. asub linnapoolt tulles natuke enne hiiut.
    Öövilge on peale alkoholiseaduse muudatusi lahti 23.00-ni.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Oskab keegi öelda mitu kasutajat saab panna auto passi?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Küsin ja vastan:

        Miks on mees, kes paljusid naisi põrutab, tegija, aga naine, kes paljude meestega magab, lits?

        Aga sellepärast, et kui sul on võti, mis kõik lukud lahti teeb, on see päris kunn värk, aga kui sul on lukk, mille kõik võtmed lahti keeravad, on sul lihtsalt sitt lukk

        Lisan juurde, et tegu olla elukunstnik Lazeri killuga, et autorlusele ei pretendeeri

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Oskab keegi öelda mitu kasutajat saab panna auto passi?
          Kas sellel on üldse mingi piirang? Ma ei tea, neli saab kindlasti, rohkem ma ei tea, kuid kindlasti on netis midagi ka sellest kirjutatud.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Küsin ja vastan:

            Miks on mees, kes paljusid naisi põrutab, tegija, aga naine, kes paljude meestega magab, lits?

            Aga sellepärast, et kui sul on võti, mis kõik lukud lahti teeb, on see päris kunn värk, aga kui sul on lukk, mille kõik võtmed lahti keeravad, on sul lihtsalt sitt lukk
            Järjekordne päev on juba korda läinud.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Oskab keegi öelda mitu kasutajat saab panna auto passi?
              10, ütles mulle ARKi pressiesindaja

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Kas sellel on üldse mingi piirang? Ma ei tea, neli saab kindlasti, rohkem ma ei tea, kuid kindlasti on netis midagi ka sellest kirjutatud.
                Netis ma küll midagi ei leidnud. Piirangu seab juba tehnilisepassi mõõtmed. See pole ju tapeedirull kuhu võid tuhandeid nimesid kirjutada.

                Tänud, Dannar.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Netis ma küll midagi ei leidnud. Piirangu seab juba tehnilisepassi mõõtmed. See pole ju tapeedirull kuhu võid tuhandeid nimesid kirjutada.

                  Tänud, Dannar.
                  Nojah, aga no ega see pole ka eriti loogiline ju, et mingi üle kümne inimese sinna kirja pandaks. Isegi see kümme on suhteliselt ulme mu arust.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Nojah, aga no ega see pole ka eriti loogiline ju, et mingi üle kümne inimese sinna kirja pandaks. Isegi see kümme on suhteliselt ulme mu arust.
                    Pole seal midagi ulmet. Liisingus olevale autole ei saa teha volikirja. Oma tutvusringkonnas ikka leiab 10 inimest kes aegajalt minu autoga sõidavad.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Pole seal midagi ulmet. Liisingus olevale autole ei saa teha volikirja. Oma tutvusringkonnas ikka leiab 10 inimest kes aegajalt minu autoga sõidavad.
                      Kas seda volikirja on üldse tänapäeval veel vaja?
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Kas seda volikirja on üldse tänapäeval veel vaja?
                        Nii kaua kuni vastav seadusemuudatus kehtima ei hakka, siis jah
                        308

                        Kommentaar


                          Praktikas minuteada volikirja enam ei küsitagi...
                          Eelkõige just igasugused liisingu ja firma autode puhul.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Praktikas minuteada volikirja enam ei küsitagi...
                            Eelkõige just igasugused liisingu ja firma autode puhul.
                            Eesti kohta ma ei tea, sest mind pole kunagi dokumentide kontrolliks kinni peetud. Küll aga Lätis vaatasid seda, et mu nimi passis kasutajana kirjas oleks.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Eesti kohta ma ei tea, sest mind pole kunagi dokumentide kontrolliks kinni peetud. Küll aga Lätis vaatasid seda, et mu nimi passis kasutajana kirjas oleks.
                              välisriigis (Poolas nt) tahavad notari poolt kinnitatud volitust näha, kui passis pole

                              Kommentaar


                                Huvi pärast uurisin järgi. Kuigi praktikas võibolla Eestis tõepoolest ei küsita volikirja, nõuab liiklusseaduse § 17 lg 3 seda endiselt.

                                https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12988858
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X