320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    mis filmist see pilt on?
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      Lynchi film. oot kohe ütlen
      nii. Blue Velvet ilmselt.

      Kommentaar


        ja teine variant, et Zodiac. aga pigem Blue Velvet

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          ja teine variant, et Zodiac. aga pigem Blue Velvet
          Selle '63 Chevrolet Corvairi järgi otsustades siiski päris kindlalt Zodiac.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            zodiaci stseenis oli see tagumine igaljuhul mustang. pildil vist on tulede järgi otsustades ka. ronin vince'i paati.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              kas foorumis mõni homo on?

              Vaatasin just Mihkel Raua saates (Express vms) mingi vaidlust teemald homod, abielu ja lapsendamine. Oleks põnev kuulda mida foorumihomod asjast arvavad.

              Kommentaar


                ei ole küll ise homo, kuid paljud mu sõbrad on. mis küsimustele vastust soovid? tunnen end eksperdina sel alal.

                Kommentaar


                  No sellele samale, et kas nad pooldavad homoabielusid ja lapsendamist ja miks peaks see lubatud olema

                  Kommentaar


                    kuskohast ma saan telekamängude emulaatorit ja mänge?
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      kuskohast ma saan telekamängude emulaatorit ja mänge?
                      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                      If you're good at something, never do it for free - See above.
                      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                        kui sa mulle selle tanki mängu nime pritsid siis ma tänan eriti
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          battle City

                          Edit: Emulaatorina soovitan näiteks Nestopia. Saab võrgus mängida ja värki

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            kui sa mulle selle tanki mängu nime pritsid siis ma tänan eriti
                            Ma eeldan et sa mõtled Battle City't.
                            deem ette jõuti.
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              Nahhui miks on olemas sellised tüübid kes arvavad, et on jalkas jumala kõvad ja tulevad hüppama? Mingid pedekad bling kõrvas ja tukk püsti, tra kui leili ajavad sellised tüübid.

                              Kommentaar


                                öelge üks kergesti kättesaadav programm millega videot teha? nagu, et muusika taustaks ja siis video sellele peale.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X