320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui kutsud siis tulen !
    My daddy was a bankrobber

    Kommentaar


      Mis pärast see tegelane, Glasgow Celtic FC, topib iga oma postituse lõppu smaili ' ' ? Laksu all ? Või on pidevalt aur peas?

      Kommentaar


        Algselt postitas siim990 Vaata postitust
        Mis pärast see tegelane, Glasgow Celtic FC, topib iga oma postituse lõppu smaili ' ' ? Laksu all ? Või on pidevalt aur peas?
        Hormoonid löövad pähe.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas siim990 Vaata postitust
          Mis pärast see tegelane, Glasgow Celtic FC, topib iga oma postituse lõppu smaili ' ' ? Laksu all ? Või on pidevalt aur peas?
          ära harjunud. msn-is tunnusmärk mul.

          Kommentaar


            Privaatsõnumite jaoks ruumi ei saa juurde teha? 50 on ilmselgelt vähe

            Kommentaar


              Miks kõik head asjad juhtuvad kellegi teisega?
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                Miks kõik head asjad juhtuvad kellegi teisega?
                Minuga ei juhtu eriti.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Minuga ei juhtu eriti.
                  öeldi ju, et juhtub teistega, selge pilt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    öeldi ju, et juhtub teistega, selge pilt.
                    Chilleri vaatevinklist olen ka mina keegi teine.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Kas on tippsportlast, kes heidaks ketast/tõukaks kuuli või heidaks vasarat vasaku käega? Nimi? Või kõik vasakukäelised harjutavad ennast ymber paremakäeliseks?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Kas on tippsportlast, kes heidaks ketast/tõukaks kuuli või heidaks vasarat vasaku käega? Nimi? Või kõik vasakukäelised harjutavad ennast ymber paremakäeliseks?
                        Kuulis mu arust peaks olema savi millise käega tõukad. Seal ei piira tõukesektorit ju mingi aed. Ketta ja vasara puhul ei kujuta ette kas need piirded on ehitatud spetsiaalselt paremakäelistele. Ei taha eriti muidugi seda uskuda.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Need piirded liigutatakse minu arust kui vasakukäeline heitma läheb

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Kas on tippsportlast, kes heidaks ketast/tõukaks kuuli või heidaks vasarat vasaku käega? Nimi? Või kõik vasakukäelised harjutavad ennast ymber paremakäeliseks?
                            on küll vasakukäelisi sportlasi, kümnevõistlejate hulgas.

                            Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
                            Kas sa tead kellele see varem kuulus? Tahaks taga ühendust võtta , õnne soovida ,et ta millestki halvast lahti sai vms?:O
                            nüüd ma lähen uuesti sinna poodi ja ostan uue huumori!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Need piirded liigutatakse minu arust kui vasakukäeline heitma läheb
                              kohtunikele see eriti ei meeldi. mäletan, kuidas mingil suurvõistlusel mõned aastada tagasi vasakukäeline vasarat heitma läks ja enne heidet piiret liigutas ja selle eest kohtunike pahameele osaliseks sai, kes siis liigutasid piirde paika tagasi kui härra ringi astus. seepeale läks ta tagasi piiret eemale lükkama, mis lõppes vist vaidlusega, milles jäi õigus kohtunikele. ja sportlane sai 3 X'i, sest ei suutnud vist kordagi vasarat väljakule lennutada.

                              Kommentaar


                                kes on füürer-Rutt?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X