320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    kui seksi asemel oleks onaneerimine, oleks cannu mu iidol.
    no siin on mänguruumi. Proovi näiteks nii, et seksid koos naisega ja vaatad üksi vutti ja teinekord jälle vastupidi. Äkki siis ei tüüta ära ka?

    Kommentaar


      mõeldud, tehtud


      aga kui mata ül. lahendades onaneerida, kas see oleks väär?

      Kommentaar


        mata ülesandeid ma ainult nii lahendasingi.

        Kommentaar


          Evu kuula vanemaid foorumlasi...äkki hakkab ka mata meeldima

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            mata ülesandeid ma ainult nii lahendasingi.
            ok, kolmapäeval trennis näitad ja õpetad, minu käsi on sinu käsi ja vastupidi

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              no siin on mänguruumi. Proovi näiteks nii, et seksid koos naisega ja vaatad üksi vutti ja teinekord jälle vastupidi. Äkki siis ei tüüta ära ka?
              seksid vutiga ja vaatad naist?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                erxu, ma arvan, et see tont seal pildil on Alvaro Arbeloa.

                Kommentaar


                  soovitage Slovakkia suusareisi.
                  niipalju kui olen guugeldanud olen ikka www.aim.ee otsa sattunud.
                  tundub, et paljud müüvad nende reisi edasi pannes otsa kuni 2000.- eeku.

                  Kommentaar


                    ei tea palju neid üldse on, kes soovitavad suusareisi kohaks Slovakkiat..
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                      soovitage Slovakkia suusareisi.
                      niipalju kui olen guugeldanud olen ikka www.aim.ee otsa sattunud.
                      tundub, et paljud müüvad nende reisi edasi pannes otsa kuni 2000.- eeku.
                      küsi palo käest

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        ei tea palju neid üldse on, kes soovitavad suusareisi kohaks Slovakkiat..
                        mis Slovakkial viga on?
                        Korralikud mäed ja kui lund on siis korralikud tingimused Miks peaks topeltraha eest Soome või Rootsi minema?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                          mis Slovakkial viga on?
                          Korralikud mäed ja kui lund on siis korralikud tingimused Miks peaks topeltraha eest Soome või Rootsi minema?
                          see see hull asi ongi, et mäed on toredad ning seoses soodsa hinnaga on mäed tavaliselt ülerahvastatud ning liiga ära sõidetud. Lisaks sellele - kui õnnestub matsu panna, siis haiglates on sinusse suhtumine umbes selline nagu siin, selle vahega, et mitte mõhkugi aru ei saa mida nad räägivad:P
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            see see hull asi ongi, et mäed on toredad ning seoses soodsa hinnaga on mäed tavaliselt ülerahvastatud ning liiga ära sõidetud. Lisaks sellele - kui õnnestub matsu panna, siis haiglates on sinusse suhtumine umbes selline nagu siin, selle vahega, et mitte mõhkugi aru ei saa mida nad räägivad:P
                            rahvastatuse vastu olen abi leidnud teiste silma alt ära (loe freeride), haiglatega pole seni kogemusi (õnneks) olnud aga ma kardan, et selles osas võib sul õigus olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Lisaks sellele - kui õnnestub matsu panna, siis haiglates on sinusse suhtumine umbes selline nagu siin, selle vahega, et mitte mõhkugi aru ei saa mida nad räägivad:P
                              Jaa, Rootsi tohtritega on ses mõttes lausa kaunis asju ajada. Teibivad su kokku nagu uue, ajavad lustijuttu ja ära saates topivad taskud täis lutsukomme, valuvaigisteid ja kondoome. Kuku või iga päev end traumapunkti.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Chalice - 88kapim6mmi, palun aitäh
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X