320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõmbasin omale Final Fantasy VIII aga mäng laagib kergelt, mis selle vastu aitaks? Mäng on 2000. aasta mäng, seega probleem pole arvuti riistvaras.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Tõmbasin omale Final Fantasy VIII aga mäng laagib kergelt, mis selle vastu aitaks? Mäng on 2000. aasta mäng, seega probleem pole arvuti riistvaras.
      Kui on nt vista ja vana mäng, siis võib tegelt riistvaras häda olla küll - liiga uus teine. Proovi niimoodi käima panna - programmi ikoonil parem klikk ja properties, sealt alt valid Compatibility ja "Run in compatibility mode for...", antud juhul sobiks näiteks Win98. Ehk aitab.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Kui on nt vista ja vana mäng, siis võib tegelt riistvaras häda olla küll - liiga uus teine. Proovi niimoodi käima panna - programmi ikoonil parem klikk ja properties, sealt alt valid Compatibility ja "Run in compatibility mode for...", antud juhul sobiks näiteks Win98. Ehk aitab.
        Mul on XP, kuid sellegi poolest, on Sul õigus suured-suured tänud Sulle !
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          soovitage mõnd head sülearvutit maksimum hinnaga 13000

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            soovitage mõnd head sülearvutit maksimum hinnaga 13000
            Kui suure ekraaniga? Mängida tahad ka?
            Üldiselt vaata Delli poole ma arvan.

            Ise ostsin ntx 12k'ga pool aastat vana Delli, mis kaupsis maksis mingi aeg tagasi veel 27 tuhhi. Hetkel vist saaks sellise poest 18k'ga vms. Et selles suhtes kannatab vähekasutatud aparaate ka vaadata.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              mul üks tuttav otsib, mänge ta ei mängi

              Kommentaar


                Kas keegi oskab pakkuda lahenduskäiku sellistele ülesanetele:

                Mitu liitrit 10%-list NaOH lahust (p=1,1g/cm3) peab lisama fenoolile, et saada 3,4 mol naatriumfenolaati?

                Mitu grammi fenooli on võimalik muuta 2,4,6-tribromofenooliks, kui on kasutada broomivesi, milles sisaldub 200 g broomi? Reaktsiooni saagis on 91%.

                Milline on reaktsiooni saagis, kui 37,6 g 10%-line fenooli lahus reageeris naatriumiga ja selle tulemusel eraldus 400 cm3 vesinikku? Miks ei saa kasutada fenooli vesilahust?

                Kommentaar


                  Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                  Mitu liitrit 10%-list NaOH lahust (p=1,1g/cm3) peab lisama fenoolile, et saada 3,4 mol naatriumfenolaati?
                  Ma arvan, et peaks õige olema

                  Kuna naatriumfenolaati on 3,4 mol, siis reaktsiooniks kulub 3,4 mol puhast NaOH.
                  Edasi tuleb leida mass ja kuna M=40g/mol, siis puhta NaOH mass peaks olema 136g. 136g on 10% ja nii on lahust kokku 1360g. Siis tuleb arvutada lahuse ruumala, mis tuleb 1236.36 cm3, mis võrdub 1.236 liitriga.

                  Kommentaar


                    Kas Canal + ja Sky Sports kanaleid on võimalik ka kodus jälgimiseks osta?

                    Kommentaar


                      legaalselt?
                      ei.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kas äratuskella helin mõjutab ka seda, kui hästi või halvasti üles saan?

                        Kommentaar


                          no kui on selline helin, mida sa ei kuule siis kindlasti.

                          Kommentaar


                            mul oli vahepeal papa roachi-last resort äratushelinaks, ülesse ärgata oli mõnusam, kui mingi helinaga, mis on rahulik, ning vaikne
                            ärgagata nokia originaalse helina peale on jube. seda üldse ei seedi
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              ma ärkan muusikakeskuse äratuse peale, tom petty - wake up time on lauluks. mulle väga see ei meeldi ainult, et alguses on ülivaikne laul ja koguaeg kerib ennast valjemaks. ma ei viitsi kohe välja lülitada kuid see mingi massiivne klaver põhjas volüümi peal kajab kõrvades.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                a vahel on suht hea mõne naise kõrval ärgata
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X