320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    kas keegi kasutab seda interneti kooli? kui keegi kasutab siis äkki saab öelda enda kasutaja nime ja parooli kuna seal oli ülimugav neid liiklusteste lahendada.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Mis ARKi kodulehe variandil viga on? Eksamil on küsimused ju niiehknaa nende hulgast.

      Kommentaar


        mulle tundus suht segane seal, vastasin ühele õigesti ja seal näitab, et kõik vastused on mustad. mis see tähendab siis? milline vastustest on siis õige? või milline vale?
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Must - õigesse kasti tehtud/tegemata jäetud linnuke. Punane - valesse kasti tehtud/tegemata jäänud linnuke. Ainuke miinus oli see, et oma vastuseid kohe võrdluseks kõrvale ei saa, aga paned back'i siis näitab neidki.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gairi
            Mul on tüüpiline nokia helin - siis on kindel, et ülesse sa saad. Ei ole mingi paitav muusika ega lemmiklaul, sest siis sa magad oma õnnist und edasi ja kõik. Soovitan panna helinaks kõige jubedama helina üldse, kellel on raske hommikuti üles saada. Mul ei ole raske, aga on nokia helin selleks, et ikka kindel olla.
            Kui panna rõve lugu äratuseks, siis paned selle ju hästi kiiresti kinni ja siis magad edasi...
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              mul millalgi oli mingi rõvedus. Siis kui endal tel. perses ja sõbra oma laenasin. Ja no iga kord vihastasin hommikul äratuse ajal...ei soovita

              Kommentaar


                Mul on kodus Zuumbox ja üks küsimus . Miks ma ei saa vaadata kõiki Eesti kanaleid peale 'Neljas' ? Ütleb et AV puudub , mis ma tegema pean ?

                Kommentaar


                  proovin Franz Ferdinandi Ulysses'i äratuskellana ära. Eks siis näeb, kas mu teoorial on tõepõhi ka taga

                  Kommentaar


                    Kui sa tahad mõnda laulu vihkama hakata, siis pane see omale äratuseks.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PatriotsFan Vaata postitust
                      Mul on kodus Zuumbox ja üks küsimus . Miks ma ei saa vaadata kõiki Eesti kanaleid peale 'Neljas' ? Ütleb et AV puudub , mis ma tegema pean ?
                      Lihtsam oleks öelda, et näed ainult "Neljandat", ei? Kuigi kindlasti oled vastupidi mõelnud. Aga näpud on selgelt mõttest kiiremini liikunud. Vastust su küsimusele ei tea. Carry on.

                      Kommentaar


                        Keegi ütleks palun hea hispaania r&b või soul'i bändi.
                        Kahtlemata ei pea sealt olema, aga kuskil lõuna poolt ikka .d

                        Kommentaar


                          Telefoni laadija ots kukkus vette, on nüüd roostene ja telefoni enam ei lae.
                          Mida ma tegema peaksin, et see korda saada. Kindlasti on mingi aine olemas, mis selle jama maha võtab.

                          Kommentaar


                            Selle aine nimi on liivapaber

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Undi Vaata postitust
                              Selle aine nimi on liivapaber
                              sinuga on meil alati raske olnud...

                              Kommentaar


                                Sauna Laura lugu (hellad velled), kes originaali esitab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X