320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jälle jama mul!

    Tegin endale w movie makeriga video ilusti valmis koos efektidega ja piltidega + muusika ja siis hakkan windows movie makeriga salvestama filmi DVD peale, laeb siis teine 2.1% peale ja ütleb error.
    Leidsin sellise lingi selle kohta, äkki keegi seletaks lihtsalt lahti, milles on küsimus.

    Tuhat tänu!

    Kommentaar


      Mis internetiaadressil või mingil telefoninumbril saaks abi hmm...ütleme nii, et suitsiidimõtete korral? Oleks väga vaja ja suht kiiresti. Palun mingeid mõnitavaid ja sarkastilisi vastuseid anda. Aitäh!

      Kommentaar


        Algselt postitas krizto Vaata postitust
        Mis internetiaadressil või mingil telefoninumbril saaks abi hmm...ütleme nii, et suitsiidimõtete korral? Oleks väga vaja ja suht kiiresti. Palun mingeid mõnitavaid ja sarkastilisi vastuseid anda. Aitäh!


        Eluliinide ja muude selliste või vähe teistsuguste telefoni numbrid - http://www.depnet.ee/uni0/emergencyhelp/

        Kohustuliku kirjandusena ka terroribanaani monoloog - http://foorum.soccernet.ee/showpost....57&postcount=1
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kommentaar


            Mis sellest lingist kasu peaks olema?

            Kommentaar


              leheke kust näeb kui kiire mu nett on.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  mis võiks olla sõna "ahistorical" vaste eesti keeles?

                  Kommentaar


                    T[mbasin t'na endale USSEE playeri vmt ja sellega tuli kaasa mingine google pask, mis ei lase mul t'pit'hti kirjutada ja kui ma seal [he asja peale vajutan, siis ta laseb vapsjee hierogl[[fe mul. Kas keegi oskab ;elda, kuidas sellest lahti saada_ Sest no nii ei saa elada. Isegi k[sim'rki ei lasknud mul panna. TaskManageris panin ka igasuguse pasa kinni, aga ei aidanud. Selle peale vajutades ka midagi teha ei saa, sest seal on ainult kastid. Palun aidake!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      kontroll paneeli alt vali regional and language options ->language->details->add ja siis valid eesti keele

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        kontroll paneeli alt vali regional and language options ->language->details->add ja siis valid eesti keele
                        See on olemas. Probleem rakendub ainult internetis olles. Selles suhtes, et nii Mozillas kui ka IE\s on probleem, aga n'iteks kuskil Wordis v]i msn\is pole probleemi.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                          mis võiks olla sõna "ahistorical" vaste eesti keeles?
                          ajalugu mittearvestav?
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Oh, jess. Kerge windowsi poolne süsteemi taastamine ja asi korras.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krizto Vaata postitust
                              Mis internetiaadressil või mingil telefoninumbril saaks abi hmm...ütleme nii, et suitsiidimõtete korral? Oleks väga vaja ja suht kiiresti. Palun mingeid mõnitavaid ja sarkastilisi vastuseid anda. Aitäh!
                              rK kirjutas sel teemal ühe essee siin foorumis.

                              Kommentaar


                                Sa pead juhtpaneelist panema omale tegumiribale keeleriba. Selle saad nii -

                                Juhtpaneel -> Piirkonna & Keelesuvandid -> Ülevalt valid Keeled -> Üksikasjad -> Eelistused ja seal on Keeleriba (klikkad sellele) -> Kuva keeleriba töölaual ja siis paned OK ja asja ja tulebki sul alla.
                                Ning kui teed lahti IE näiteks siis peaks sul olema seal tööribal ET , klaviatuurimärk ja Küsimärk kastis ehk see ongi see keeleriba. Siis kui sul on IE EXPLORERI AKEN AKTVIINE! vajutad klaviatuuri nupupeale ja seal on Estonian ja US. Arvatavasti on sul US peal ja vajutad Estonian peale. Siis on kõik korras.

                                Noh muidugi ei pea just IE explorer lahti olema võib ka mozilla jne stuff olla.

                                EDIT:// Lol.. kirjutasin nii pikateksti, et Kasper sai juba probleemi lahendatud D

                                Kommentaar

                                Working...
                                X