320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    panustamine Bwiniga

    Tekkis soov panustada Meistriliiga võitjat. Kihlveokontoreid läbi nuuskides leidsin Bwini, aga jama on selles et süsteem on seal kuidagi keeruline. Nimelt ei leia ma sealt seda kohta ülesse kust saaks liiga võitjat ennustada, eesti panuseid vaadates pakub ta ainult esiliiga mänge. Oskab keegi äkki mind võhikut aidata?

    Kommentaar


      Algselt postitas siim14 Vaata postitust
      Tekkis soov panustada Meistriliiga võitjat. Kihlveokontoreid läbi nuuskides leidsin Bwini, aga jama on selles et süsteem on seal kuidagi keeruline. Nimelt ei leia ma sealt seda kohta ülesse kust saaks liiga võitjat ennustada, eesti panuseid vaadates pakub ta ainult esiliiga mänge. Oskab keegi äkki mind võhikut aidata?
      Meistriliiga mängud olid juba kõik peal ju. Hooaja võitja ennustamise koenfid tulevad peale vooru lõppu jälle välja kui üldse bwin seda pakub. Triobet peaks aga suht kindlalt midagi pakkuma.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas 10 Lopez Saldana
        kas ma olen nüüd pede?
        Jah, kahjuks küll
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas krizto Vaata postitust
          nõus 111111111111
          edit:saatsin priva sulle
          fakk, usalda veel kedagi.

          edit: kõik kombes, vabandust.

          Kommentaar


            ei saanudki oma 50 kulli kätte?

            Kommentaar


              Algselt postitas 10 Lopez Saldana
              mul kukkus maha kaks kahvlit ja õhtul jõime koos veini austraalase pete'i ja ta trinidadlasest sõbraga, kes on samuti mees. kas ma olen nüüd pede?
              Jõid veini koos kahe teise mehega. Raudselt pede.

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=90871

                kuidas ma seda videot arvutisse saaks?
                DepositFiles provides you with a legitimate technical solution, which enables you to upload, store, access and download text, software, scripts, images, sounds, videos, animations and any other materials in form of one or several electronic files.

                Kommentaar


                  Tervist,

                  Pean tegema uurimistöö teemal ''Jalgpalli huligaansus''. Inglise keeles. 20 lehekülge.

                  Kuna aega on vähe, siis äkki kellegil on mingeid abistavaid materjale, küsitlusi/intervjuusid või mis iganes.

                  Või on pakkuda lausa valmistöid soliidse summa eest.

                  Kommentaar


                    ja sa ei petnud mu lootusi. tänan väga
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                      Tervist,

                      Pean tegema uurimistöö teemal ''Jalgpalli huligaansus''.


                      siin
                      on foorumlaste arvamusi a-st 2001 (ja veidi ka linke eelmisel aastal m2ngus Djurgårdeniga juhtunust)



                      wiki
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Kalle Kukk & Astra

                        Mis on Astra täisnimi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Kalle Kukk & Astra

                          Mis on Astra täisnimi?

                          põder oli vist..

                          Kommentaar


                            Mitu protsenti moodustab banaani kaalust koor üldjuhul?

                            Kas mees balletitantsija on ka ametinimetuselt (priima-)baleriin?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Minu teada on mees lihtsalt balletitantsija nimetusega, aga pead ei anna

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                                Kas mees balletitantsija on ka ametinimetuselt (priima-)baleriin?
                                Isegi versioon balletisolist Tooma Edur olemas
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X