320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas ühikates on igal kasutajal sama IP
    postimehe kommentarides näiteks. ise olen torni ühikas ja kursavend betoonis, kuid näitab alla, et sama IP alt olen kommenteerinud nii mina, kui ka tema
    naljakas
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      äkki on helin vales formaadis?

      Kommentaar


        Selline küsimus siis, et kuidas saab videosid postitada?
        Kuskilt tegin mingi õpetuse järgi, kuid ei toiminud....et siis keegi hea inimene võiks aidata.
        Ette tänades!
        sigpic

        Kommentaar


          mõtled juutuubi siia?

          [ youtube] modifitseeritud video aadress [/ youtube ]

          Modifitseeritud tähendab seda, et watch?v= asemele v/

          edit: näe siin kah manuaal http://foorum.soccernet.ee/showpost....4&postcount=13

          Kommentaar


            mis lugu see selline on, kus instrumentaalosa on suht vilistamine ja vokaaliks on madalam meeshääl. mitte väga vana lugu, see sajand ikka tehtud.
            Jasper, plz?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              mis lugu see selline on, kus instrumentaalosa on suht vilistamine ja vokaaliks on madalam meeshääl. mitte väga vana lugu, see sajand ikka tehtud.
              Jasper, plz?

              See äkki ?

              Kommentaar


                tänks m8, sõuvatt et liverikas oled.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  mis lugu see selline on, kus instrumentaalosa on suht vilistamine ja vokaaliks on madalam meeshääl. mitte väga vana lugu, see sajand ikka tehtud.
                  Jasper, plz?
                  geniaalne kirjeldus lihtsalt. instrumentaalvilistamine. ainuke wild guess on, et sa tahad peter, Bjorn and Johni - Young old folksi. ainuke usaldatav vihje on see sajand. sellega on ka niikuinii 50-50

                  Kui mingit lugu on vaja tuvastada, siis tuleb igasugune info kasuks. Kus kuulsid? Mis raadiost? Mis poes? žanr? Pikkus? Täiesti lambiasja järgi võib klikkida.

                  -e- LOL. tra oligi.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    "madalam meeshääl" HAHA.

                    Kommentaar


                      ma pidin ka ennast laua alla naema kui lugesin instrumentaal vilistamise kohta. R2-st tuli seda lugu kunagi väga palju, aga hea raadio pala on.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        enne puberteeti see tõenäoliselt tundubki suht madala meeshäälena or smth






                        tegelt muidugi anna andeks, et täna teist korda nokin. homme jääb vahele, auka.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Ega keegi ei tea, kust eestist saaks Santigold-i albumit ja ka Slagsmalsklubben-i albumit. Kui kellelgi on olemas, siis võiks jagada

                          Kommentaar


                            Santigoldi oma (mis on tegelt veel Santogoldi nime all välja antud) sain mina ilma igasuguse pingutuseta Tallinna Kaubamaja riiulist. Laseringis oleks ka nagu ükskord silma jäänud. Või siis veel lihtsam variant on sealt tellida.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Miks ma sain CL'i fäntasis null punkti, kuigi oleks pidanud 47 saama? Kus on loogika?
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Miks ma sain CL'i fäntasis null punkti, kuigi oleks pidanud 47 saama? Kus on loogika?
                                Pakun, et tabelit pole veel lihtsalt uuendatud.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X