320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3

    tähemärgid

    Kommentaar


      minu teada mõTetu. samas see siiski ka kaheotsaga ots.
      aga mix on "karu" tapmine pohmelliga rängem kui tavaliselt?

      Kommentaar


        Algselt postitas almar Vaata postitust
        minu teada mõTetu.
        õige oleks mõTTetu!
        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
        Klavani debüüt Meistrite liigas!

        Kommentaar


          Algselt postitas almar Vaata postitust
          minu teada mõTetu. samas see siiski ka kaheotsaga ots.
          aga mix on "karu" tapmine pohmelliga rängem kui tavaliselt?
          sex, et pohmelliga on see rängem

          Kommentaar


            läpaka "hiirel" sai paremal poolel libistades lehekülge alla ja ülespoole kerida, aga pärast õe näputamist enam ei saa. Mis võib olla valesti ja kust seda seadistada?

            edit: Suva see, restart aitas

            Kommentaar


              Algselt postitas krizto Vaata postitust
              läpaka "hiirel" sai paremal poolel libistades lehekülge alla ja ülespoole kerida, aga pärast õe näputamist enam ei saa. Mis võib olla valesti ja kust seda seadistada?
              Esiteks on vale see, et sa oma õde näputad.

              Kommentaar


                no ega võrust normaalseid inimesi ei leia vist.
                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                Kommentaar


                  Esimesest juunist siis suitsuandurid kohustuslikud ja mingid tegelased pidid kontrollimas käima. Kas ma pean nad uksest sisse laskma?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Esimesest juunist siis suitsuandurid kohustuslikud ja mingid tegelased pidid kontrollimas käima. Kas ma pean nad uksest sisse laskma?
                    Arvatavasti sama asi, mis auto puhul tulekustuti, ohukolmnurga ja tõkiskingadega. Neil ei ole õigust sinu korterisse ilma sinu loata tulla aga kui sa neid sisse ei lase siis kirjutavad sulle trahvi välja lihtsalt.
                    Algselt postitas aanvaller
                    raamatud on pededele!

                    Kommentaar


                      ma saadaks perse kui keegi tuleks küsima ja hüüaks veel et pange see andur endale perse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        ma saadaks perse kui keegi tuleks küsima ja hüüaks veel et pange see andur endale perse.
                        Sa koolis ei peaks olema?
                        Algselt postitas aanvaller
                        raamatud on pededele!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Esimesest juunist siis suitsuandurid kohustuslikud ja mingid tegelased pidid kontrollimas käima. Kas ma pean nad uksest sisse laskma?
                          Enamus valdades on igal eramul on prügikasti olemasolu kohustuslik, aga peab tunnistama, et vaadates seisu meie metsades, selle kontrollimise peale aega ei raisata
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            prügikast on olemas, kuid selle tühjendamine ju maksab ning prahti on lihtsam ja odavam auto aknast välja visata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              prügikast on olemas, kuid selle tühjendamine ju maksab ning prahti on lihtsam ja odavam auto aknast välja visata.
                              Prügiveoleping ka ju kohustuslik. Käiakse isegi tühja kasti tühjendamas
                              Kusjuures naljakas on see, et kui vallal prügiveoteenuse lepingut polnud, siis "turuliider" R**n S***s kooris veo eest (240 liitrine kast) kord kuus mingi ca 100 kulli. Nüüd on prügiveoteenuse osutaja olemas, leping ümber tehtud ja kulu kuu kohta 36 krooni ehk ca 3 korda odavam
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Prügiveoleping ka ju kohustuslik. Käiakse isegi tühja kasti tühjendamas
                                Kusjuures naljakas on see, et kui vallal prügiveoteenuse lepingut polnud, siis "turuliider" R**n S***s kooris veo eest (240 liitrine kast) kord kuus mingi ca 100 kulli. Nüüd on prügiveoteenuse osutaja olemas, leping ümber tehtud ja kulu kuu kohta 36 krooni ehk ca 3 korda odavam
                                Kunagi oli mingi uudis, et prügivedajad saavad umbes 25k puhtalt kätte vms. Pakun, et tänasel päeval võib selle vana palga julgelt kahega jagada.
                                Lihtsalt viimastel aastatel kotiti kõiki mõnusalt hindadega aga need päevad on nüüd vist mõneks ajaks möödas.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X