320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kirikusse teda ei lastud nii et pede vist.

    Kommentaar


      ma pakuks mõlemat

      Kommentaar


        Kas 3.trepp jääb fännitsektori poole või on see teisel pool staadionit?

        Kommentaar


          Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
          Kas 3.trepp jääb fännitsektori poole või on see teisel pool staadionit?
          Kui ma õigesti aru saan siis vist teiselpool.

          Kommentaar


            minu arust fännisektori kõrvalt tuleb 3.trepp üles
            AILTON

            Kommentaar


              Aga C4 sektor on seal üleval või allpool seda piiret?

              Kommentaar


                Kas on keegi näinud sellist tüüpi rohelisi ketse kuskil? Stiililt nende mustade sarnane, kuid värvilt rohelised, nagu teisel pildil on. kui kellegile on silma jäänud, oleksin tänulik info eest, kus kohas.
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Algselt postitas krizto Vaata postitust
                  Kas on keegi näinud sellist tüüpi rohelisi ketse kuskil? Stiililt nende mustade sarnane, kuid värvilt rohelised, nagu teisel pildil on. kui kellegile on silma jäänud, oleksin tänulik info eest, kus kohas.
                  Taolisi jalanõusid peaks leiduma Surfhouses. www.surfhouse.ee , võta ülevalt menüüst skate ja siis vasemale tuleb menüü pealkirjaga "ketsid" . Sirvi seal neid jalanõusid, ma arvan, et seal pole ka kõiki värve, nii et targem oleks kohapeal vaatamas käia.

                  Kommentaar


                    kui palju on TTÜ-s Tootearendus ja tootmistehnika kaugõppe aastamaks?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Kui naisele pannakse silikoonrinnad, siis kas ta piimanäärmed toimivad veel edasi, või väiksekena peab lõssipulbrit omastama? küsimuse teisele poolele pole tarvis vastata. oluline on esimene pool.
                      Last edited by plekkpurk; 14.05.09, 21:50. Põhjus: eurovisioon produtseerib ka minu ajus tühjust.. aga vastus on äärmiselt vajalik äärmiselt kiiresti.. sellest sõltub beebi heaolu

                      Kommentaar


                        Kindlat maksu TTÜ's ei ole, semestritasu sõltub deklareeritavatest AP'dest.
                        http://www.ttu.ee/?id=1631

                        Sealt loen välja, et 1 AP plekib mehaanikateaduskonnas 525 jaaku. Ehk et nominaalne aastakoormus 40 AP läheb maksma 40*525+2*1000(registreerimistasu 2 semestri kohta)= 25 000.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co
                          Mis laulu järgi on tehtud "Ps troika" laul "kopamees".
                          Rednex - Cotton Eyed Joe
                          Algselt postitas aanvaller
                          raamatud on pededele!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
                            Aga C4 sektor on seal üleval või allpool seda piiret?
                            ülevalpool.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                              Kui naisele pannakse silikoonrinnad, siis kas ta piimanäärmed toimivad veel edasi, või väiksekena peab lõssipulbrit omastama? küsimuse teisele poolele pole tarvis vastata. oluline on esimene pool.
                              Piimanäärmed toimivad edasi, kui just mingisuguseid komplikatsioone ei esine.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                kust saab tõmmata mängudele cracke ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X