320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Asi mis on mind aeg-ajalt piinanud: Mis värk nende lõputiitrite ja seriaali algustega on? Näiteks "2 ja pool meest", vahest näitab algust, kus tüübid laulavad, siis jälle ei näita ja tiitritega sama lugu nii Tv3-l kui K2-l. Kas tiitreid kohustuslik ei ole näidata?
    Mind häirib see, miks vahel näidatakse Simpsonitel pikka introt (taevas ja kool ja siis garaa˛ ja maja), aga miks vahel lühikest (garaa˛ ja maja).

    Kommentaar


      Kust kurat ma oma EST - Bra piletid kätte saan? ma ei mäletagi, kuna kustutasin selle kirja ära. Estonia pst. vms oli vist?

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Mind häirib see, miks vahel näidatakse Simpsonitel pikka introt (taevas ja kool ja siis garaa˛ ja maja), aga miks vahel lühikest (garaa˛ ja maja).
        Pakun, et kõik on seotud kava, ning selles püsimisega. Ise olen vähemalt seda märganud, et kui film oodatust varem lõppeb, siis lastakse lõputiitreid, aga kui aeg peale pressib, siis jäetakse näitamata.

        Kommentaar


          Via Sat reklaamib salvestavat digiboxi aga küsimus selline et taustal näidatakse jalkamängu kus väravavaht hea pirni maha paneb aga mis meeskonnad seal mängivad ja kes see pirnimeister on?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            Via Sat reklaamib salvestavat digiboxi aga küsimus selline et taustal näidatakse jalkamängu kus väravavaht hea pirni maha paneb aga mis meeskonnad seal mängivad ja kes see pirnimeister on?
            mängivad aberdeen ja kilmarnock , pirnimeistriks on Alan Combe

            Kommentaar


              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

              miks nad nii teevad

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Mind häirib see, miks vahel näidatakse Simpsonitel pikka introt (taevas ja kool ja siis garaa˛ ja maja), aga miks vahel lühikest (garaa˛ ja maja).
                See sõltub sellest, kui pikk see kindel osa tuli. See on saate tegijate otsus, mitte telekanalite. Eriti mitte TV3-e. Mõndaded osadel on väga pikk intro, kus on tsirkus ja igast värgid. See tähendab, et osa tuli natuke lühem. Üldiselt mida uuem osa, seda lühem intro, sest aastate jooksul on reklaamide aeg pikemaks läinud ja seega Fox annab neile vähem aega. Uued osad on esimestest hooaegades kuskil üle 2 minuti lühemad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  karikafinaali reklaamis kõlav lugu?
                  Jah, keegi?

                  Kommentaar


                    Keelasin Rate leheküljel kunagi pildid ära, ühtegi pilti ei näita ja nüüd oleks vaja näha, mis ma pean tegema ?

                    E: sain juba

                    Kommentaar


                      Palun mingit Ip-d muutvad programmi, kust saaks erinevate riikide ip-d kasutada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Calva Vaata postitust
                        Sest nad on homod.
                        Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                        Kommentaar


                          Mis kell ma võin Prison Break-i torrenteid otsima hakata? 23-24 osa siis soovin saada. Kui ma ei eksi siis mingil ajal täna on see Iisraelis eetris.

                          Kommentaar




                            mis selle piffi nimi on?
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Mis kell ma võin Prison Break-i torrenteid otsima hakata? 23-24 osa siis soovin saada. Kui ma ei eksi siis mingil ajal täna on see Iisraelis eetris.
                              PB sai rohkem, kui nädal aega tagasi läbi juba ju ehk torrenteid peaks küll olema.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                feil kasper, feil!

                                2 osa (õigemini 1 kahentunnine elukas TV eetriaega arvestades) on tulemas. Iisraelis ja UK-s. Lisaks DVD ja Blue-Ray plaatidel. See räägib neljast aastast mis vahele jäeti vahetult enne lõppu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X