320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    feil kasper, feil!

    2 osa (õigemini 1 kahentunnine elukas TV eetriaega arvestades) on tulemas. Iisraelis ja UK-s. Lisaks DVD ja Blue-Ray plaatidel. See räägib neljast aastast mis vahele jäeti vahetult enne lõppu...
    Oota, Iisraelis ja UK-s? Kus on loogika?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Iisrael on loogiline, sest juudid on niigi palju kannatanud ja kuidagi peab nende kannatusi leevendama, Brison Breaki näitamine on selleks hea viis. Aga miks UK?

      Kommentaar


        Uk on USA-le persepugemise võistluste mitmekordne võitja.

        Kommentaar


          Aga no siis võiks USA ju ise ka näidata või mis? Et vennad tegid nagu kaks osa valmis, aga USA-s ei näitagi televusserist?
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            seal oli mingi eetriaegade nuss. Ja no see on nagu mingi lisa ka, sari sai pmst läbi nagu sa ütlesid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Pakun, et kõik on seotud kava, ning selles püsimisega. Ise olen vähemalt seda märganud, et kui film oodatust varem lõppeb, siis lastakse lõputiitreid, aga kui aeg peale pressib, siis jäetakse näitamata.
              huvitav on see et ETV-s, Tv6-s ja teistes Eesti kanalites pole seda täheldanud.
              Imelik kuidas asi ei saa kavas püsida, kuigi hommikul ei ole ühtegi otsesaadet vms mis võiksid eetriaegu nihutada. Äkii on tegu kurikavala nipiga, kuidas reklaami saaks kauem näidata, mitte et seda vähe oleks, vastupidi.
              AILTON

              Kommentaar


                hommikust tarkadeklubi.
                Tekkis selline huvitav küsimus, et kes on treeneritest kõige rohkem CL finaalis osaleda saanud? Ma pean silmas just juhendajana/treenerina, mitte mängijana?

                Kas tõesti Rafael Benitez ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                  hommikust tarkadeklubi.
                  Tekkis selline huvitav küsimus, et kes on treeneritest kõige rohkem CL finaalis osaleda saanud? Ma pean silmas just juhendajana/treenerina, mitte mängijana?

                  Kas tõesti Rafael Benitez ?
                  Fergie'il on ka kolm finaali.

                  Ottmar Hitzfeldil on neli.

                  Kommentaar


                    Champions League peaks ikka Rafal olema. Samamoodi nagu pole kunagi üks laev Liverpooli jõudnud...

                    EDIT: Carlo Ancelotti on ka 3 korda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                      hommikust tarkadeklubi.
                      Tekkis selline huvitav küsimus, et kes on treeneritest kõige rohkem CL finaalis osaleda saanud? Ma pean silmas just juhendajana/treenerina, mitte mängijana?
                      Lippi viis Juventuse nelja finaali- 1996, 1997, 1998 ja 2003. Samas ma ei tea, kas see on rekord.

                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Ottmar Hitzfeldil on neli.
                      Kuidas neli?

                      Kommentaar


                        Francisco Gento is the only player to be in 6 Champions Cup-winning sides.
                        Bob Paisley is the only man to coach 3 Champions Cup-winning sides in 1977, 1978 and 1981 (all Liverpool).
                        Marcello Lippi is the only man to coach 4 Champions League finalists in 1996, 1997, 1998 and 2003 (all Juventus).
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Mis kell ma võin Prison Break-i torrenteid otsima hakata? 23-24 osa siis soovin saada. Kui ma ei eksi siis mingil ajal täna on see Iisraelis eetris.


                          siit saad vaadata. kvaliteet on küll sitt, aga ajab asja ära.

                          Kommentaar


                            Keegi mäletab selle heategevuskontserti nime, mis toimus 07.07.07 Wembleyl? Minumeelest Sky+ tegi mingi otseülekande ka veel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              Keegi mäletab selle heategevuskontserti nime, mis toimus 07.07.07 Wembleyl? Minumeelest Sky+ tegi mingi otseülekande ka veel.
                              Kas see oli äkki Printsess Diana mälestuskontsert?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Keegi mäletab selle heategevuskontserti nime, mis toimus 07.07.07 Wembleyl? Minumeelest Sky+ tegi mingi otseülekande ka veel.
                                kirjutasin googlisse 07.07.07 sky+
                                Sky+>>DVD>>DVD Decrypter>>TMPGEnc DVD Author 1.6>>Dvd Audio Ripper>>.mp3 Bit Rate: 192kbps The Guys Stole the show as usual Set List 01 - Em...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X