320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stauf Vaata postitust
    "The ball is in play when it is kicked and moves."

    See mida Rooney tegi ei olnud löök...
    Kui ma jooksen karistuslöögi puhul üle palli ja lükkan palli peale astudes selle tallaga teisele mehele löögiks ette, siis ei ole pall mängus järelikult? Kick ei ole nüüd küll nii üheselt löök antud tähenduses.

    Ja kui Romal samasugune asi veaks vilistati, siis järelikult eksis kohtunik seal samamoodi. Petric ja Rakitic tegid kunagi Baseli eest sama triki, loeti koll ära. Sellest karistuslöögi võrdlusest ma ei saa üldse aru, seal on ju kaks varianti, kas mängid kohe lahti või peale vilet. Kui ise kiirelt lahti mängid ja vastane vahelt ära näppab, siis võid aint ennast süüdistada. Ja kui vile on antud, siis peale seda ju niikuinii palli jalaga seal nügida ei või enam?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Keegi on üritanud kunagi jalka pükstel/särgil logo eemaldada? Kuidas välja tuli?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Kui ma jooksen karistuslöögi puhul üle palli ja lükkan palli peale astudes selle tallaga teisele mehele löögiks ette, siis ei ole pall mängus järelikult? Kick ei ole nüüd küll nii üheselt löök antud tähenduses.
        Miks sa räägid karistuslöögist? Nurgalöögi situatsioon oli. Ma arvan, et antud tähenduses ongi kick ainult löök. Või mis tähendused veel on sõnal "kick"?
        Algselt postitas aanvaller
        raamatud on pededele!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stauf Vaata postitust
          Miks sa räägid karistuslöögist? Nurgalöögi situatsioon oli. Ma arvan, et antud tähenduses ongi kick ainult löök. Või mis tähendused veel on sõnal "kick"?
          Löök võib ka äärmiselt nõrk olla - lähed ainult jalaga pihta, pall liigub ja ongi löök.

          Kui rääkida mis reeglite vastu sellistes situatsioonide korral eksitakse, siis see on ainult aus mäng (nurgalöögi ajal "päti" tegemine jne.) ning ära vilistamine sõltub juba konkreetsest kohtuniku koolkonnast ning tõlgendamisest.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Löök võib ka äärmiselt nõrk olla - lähed ainult jalaga pihta, pall liigub ja ongi löök.
            Nõus, aga
            tallaga palli veerema lükkamine nagu Rooney seda tegi, ei ole löök.
            Algselt postitas aanvaller
            raamatud on pededele!

            Kommentaar


              pika puutega löök:P
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Tahaksin wma videofaili lühemaks lõigata.
                Anyone, help?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Minul selline küsimus: Kui välismaal jääda kiirusega vahele, siis peaks ju ainult selles riigis näiteks load ära võetama? Kas neil on ka EV andmebaas kuidagi kättesaadav või vaadatakse ainult plastikust lube? Mõte nimelt selline. Plaanis minna sõpradega autoga eurotripile. Ja kuna ma genereerisin sellise mõtte, et tuttavatel on soomes ntx kiiruse eest load ära võetud ja rahatrahv tehtud siis eestis ei ole see trahv lugenud.mõistlik. aga KUI ma teen nii, et lähen eestis ARKi ja ütlen, et mu vanad load kadusid ära - nad teevad mulle uued. Aga välismaal esitas politseile oma vanad plastikust load. Mille kehtivusaeg on küll õige. Aga seerianumber on juba andmebaasis eestist kustutatud.. Pikk jutt- fekaal jutt - aga naiivselt küsides: kas me võiks kõik 4 tüüpi endale topeld load teha ja igas riigis kiirusega vahele jääda ja ainult rahatrahviga pääseda.. Idee iseenesest äärmiselt idiootne.. aga küsimus on õhus..

                  Kommentaar


                    for fuck's sake, reeglitesse ei saa panna kõiki võimalikke variante ju, et kas löödi varba või talla või kannaga või roomas keegi pallini ja ninaga lükkas. antud juhul kick/löök = selline puude, millest pall liikuma läheb. karistuslöögi tõin näiteks, kuna üks sellest rääkis ja kuna selle puhul on reeglites täpselt samamoodi kirjutatud: "pall on mängus, kui see pärast lööki liigub".

                    kes siin rõhuvad pmtslt sellele, et fair playle viidates on niisuguses olukorras vile õigustatud - kui meeskond peaks nt vastaste poolt auti löödud palli tagasi andma ja ei tee seda, kas siis ka peatab kohtunik vilega mängu ja käsib auti uuesti visata? ilmselge fair play reeglite rikkumine ja ebaausus ju, samas mina pole küll kunagi vilet kuulnud-näinud. kui kellegi meelest on reeglites mingi auk, siis võib selle ju ära lappida, aga seni kehtib see, mille FIFA on heaks kiitnud, end of.

                    ja konkreetne olukord vaieldi ju nii või teisiti juba jaanuaris selgeks - selle värava oleks pidanud ära lugema.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Anyone, help?


                      google on abiks ju

                      Machete 3.2

                      movie makeriga peaksid ka saama

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust

                        ja konkreetne olukord vaieldi ju nii või teisiti juba jaanuaris selgeks - selle värava oleks pidanud ära lugema.
                        kas mõne kohtuniku arvamus on olemas selle kohta?

                        Kommentaar


                          Graham Poll.

                          ei oota, sitt näide.

                          noh, Dermot Gallagher näiteks.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            arvamus ka äkki?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stauf Vaata postitust
                              On raske paar lehekülge "toredaid pilte" teemas tagasi lehitseda?
                              ei ole raske, aga ma ei mäletanud seda teemat kus see oli. lohh. Otsisin ManU teema läbi ja isegi Est - portugal teema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Otsisin ManU teema läbi ja isegi Est - portugal teema.
                                Valetad ka vä?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X