320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas paypal ja virtuaal kaart funkavad?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      arvamus ka äkki?


      Webbi ainuke kommentaar pärast mängu oli "the goal was not in the spirit of the laws", mis on tegelikult paras bollocks. See võib tunduda ebaõiglane, aga kohtunik peab juhinduma reeglitest paberil, mitte subjektiivsetest emotsioonidest. Sama hästi võib siis väita, et stepoverid on kah against the spirit of the game, kuna sa üritad vastast eksitada ja ei anna oma tõelistest kavatsustest märku.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Aitäh.

        Ok mul veel üks küsimus. Kui keegi jalaga sätib palli nurgalöögi sektorisse (umbes nii nagu Rooney oma tallaga seda liigutas). Kas siis tohib samamoodi teine vend triblama minna? sest pall on liikunud ja järelikult mängus...

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Aitäh.

          Ok mul veel üks küsimus. Kui keegi jalaga sätib palli nurgalöögi sektorisse (umbes nii nagu Rooney oma tallaga seda liigutas). Kas siis tohib samamoodi teine vend triblama minna? sest pall on liikunud ja järelikult mängus...
          Kõik sõltub asjade tõlgendamisest... Ja sättimisel ja kindlal puutel on ilmselt ka erinevus ning ilmselt samuti sõltub asi ka sellest, kas pall jääb nurgalöögi sektorisse või mitte.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            kas nurgalöögi lahtimängimisel peab pall sektorist välja tulema?

            Kommentaar


              Palli liikumine või nö kick peaks tähendama seda, kui pall on oma esialgsest asukohast täpselt palli suuruse võrra edasi liikunud.
              Mäng ei ole alanud siis, kui keegi pallile jala peale paneb vaid siis, kui see on tervenisti vastase väljakupoolele veeretatud.
              Karistuslöök on lahtimängitud siis, kui seda on oma esialgsest kohast minema liigutatud. Ma arvan, et paljud teist on näinud karistuslööke, kus üks mängija hoiab jalga palli peal. Sellel hetkel ei ole see karistuslöök ju veel lahtimängitud, sest pall on oma koha peal. Sama asi ka penalti puhul- kui sa jookseksid penaltipunkti ja paneksid pallile jala peale ning seljatagant tuleks meeskonnakaaslane, kes selle võrku lööb, siis sellised juhul see penalti ei loeks. Kui sa jooksed ja lükkad palli penaltipunktilt varbaga edasi, siis siis on penalt lahtimängitud ja kõigil (va sinul, sest sa ei tohi kahte puudet järjest teha) on õigus palli mängida.
              Nurgalöögi puhul on eralduspiiriks nurgalöögikaar- kui sa lükkad palli sealt jalaga välja, siis on pall mängus. Sestap oli ka eelmainitud ManU värav reeglitepärane. Kui sa lükkad palli nurgalöögi sektorisse, siis sa alles alustad nurgalöögi lahtimängimist. Nii kaua, kuni pall pole antud veerandkaarest välja tulnud pole kellelgi õigust triblama hakata.

              Samas mul kohtunikupabereid pole ja võisin ka paska ajada

              Kommentaar


                miks 2 ruutjuur 6 = ruutjuur 24?

                igasugune muu teooria ka tere tulnud

                Kommentaar


                  2 ruutjuur 6 on ju 2.4
                  ruutjuur 24 on ju 4.8
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    miks 2 ruutjuur 6 = ruutjuur 24?

                    igasugune muu teooria ka tere tulnud
                    täpselt ei saa aru, mida sa küsida tahad ja kas üldse mingit vastust ootad. aga muidu on ju lihtne. kahte juure alla viies saad nelja ja see tuleb korrutada juba juure all oleva kuuega ehk 24.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Mul on vaja juurimine homseks selgeks saada. Aga mul oli igakord, kui seda teemat tunnis käsitleti, midagi paremat teha. Põhimõtteliselt olen fucked, kuna netis ei leidu ka midagi väga õpetlikku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                        Minul selline küsimus: Kui välismaal jääda kiirusega vahele, siis peaks ju ainult selles riigis näiteks load ära võetama? Kas neil on ka EV andmebaas kuidagi kättesaadav või vaadatakse ainult plastikust lube? Mõte nimelt selline. Plaanis minna sõpradega autoga eurotripile. Ja kuna ma genereerisin sellise mõtte, et tuttavatel on soomes ntx kiiruse eest load ära võetud ja rahatrahv tehtud siis eestis ei ole see trahv lugenud.mõistlik. aga KUI ma teen nii, et lähen eestis ARKi ja ütlen, et mu vanad load kadusid ära - nad teevad mulle uued. Aga välismaal esitas politseile oma vanad plastikust load. Mille kehtivusaeg on küll õige. Aga seerianumber on juba andmebaasis eestist kustutatud.. Pikk jutt- fekaal jutt - aga naiivselt küsides: kas me võiks kõik 4 tüüpi endale topeld load teha ja igas riigis kiirusega vahele jääda ja ainult rahatrahviga pääseda.. Idee iseenesest äärmiselt idiootne.. aga küsimus on õhus..
                        ma tõesti ei tea ise vastata sulle, kallis Plekkpurk. Aga äkki keegi teine teab?

                        Kommentaar





                          kuidas see võimalik on ??
                          http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                          Klavani debüüt Meistrite liigas!

                          Kommentaar


                            jah, kuidas ta nii laheda aktsendi saanud on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              miks 2 ruutjuur 6 = ruutjuur 24?

                              igasugune muu teooria ka tere tulnud


                              Ruutjuure sees olev 24=4*6. 6st ruutjuurt võtta ei saa, aga 4st saab. Seetõttu ruutjuur 24=2*ruutjuur 6

                              Loodan, et said aru.

                              Kommentaar


                                Mis asi on veel Iiri jalgpall???
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X