320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Keegi photoshoppja oskab Alo Bärengrubi soengust need valged laigud nii eemaldada, et soeng jääks normaalse kujuga.?

    Suurem pilt ise asub SIIN!

    Kommentaar


      Võimatu...
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust


        Keegi photoshoppja oskab Alo Bärengrubi soengust need valged laigud nii eemaldada, et soeng jääks normaalse kujuga.?

        Suurem pilt ise asub SIIN!
        Paremini ei oska:
        Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution

        Kommentaar


          Kas auto tuled kustuvad ära ja mootor "sureb välja" kui akul mõlemad juhtmed maha võtta?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Öelge häid harjutusi kõhulihastele, aind seda kõhulihas tõusu vms ei saa teha, selg haige natuke.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kas auto tuled kustuvad ära ja mootor "sureb välja" kui akul mõlemad juhtmed maha võtta?
              Aku on ju vooluallikas ja kui voolu enam peale ei tule, siis ...
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas riho Vaata postitust
                Sobib! Tänud

                Kommentaar


                  Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                  Öelge häid harjutusi kõhulihastele, aind seda kõhulihas tõusu vms ei saa teha, selg haige natuke.
                  Peksa pihku hästi kiiresti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Aku on ju vooluallikas ja kui voolu enam peale ei tule, siis ...

                    Seda minagi... et peaks välja surema.
                    Juhtus endal selline asi, et midagi läks lukusüsteemis putsi ja võtmega autot käima ja seisma ei saa panna. RACi vennad tulid kohale ja panid ta miskitmoodi käima. Ütlesid, et kui oled sintpunkti jõudnud, siis võta üks juhe maha ja küll auto välja sureb. Jõudsime siis sihtkohta ja võtsin ühe juhtme maha. Ei midagi, auto töötab ja tuled põlevad. OK, võtsin ka teise juhtme maha, ikkagi ei midagi. Lõpuks hakkasin rooli juures olevaid juhtmeid ise suvaliselt näppima ja siis suri alles mootor välja.
                    Müstika... mu arust peaks ka auto kohe vait jääma kui akul juhe või juhtmed maas.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      kas akut mitte ainult käivitamiseks tarvis ole?

                      töötava mootori vooluringi puhul peaks aku olemasolu suht pohhui olema, sest töötava mootoriga autol toodab vajaliku voolu genekas... seega minu loogika ütleb, et käivita, ühenda aku lahti ja sõida (muidugi siis aku ei lae sul)


                      samas ma ei tea autodest munnigi, seega võin vabalt pada ajada,

                      Kommentaar


                        Kuna ei oma Peep Taimla tasemel teadmisi siis...

                        sooviks infot tuleva n2dala t2ieliku p2ikesevarjutuse kohta! Kuna asun ise Hiinas Guilin-is, mis j22b t2ieliku varjutuse trajektoorist l6una poole, siis sooviks teada, et kas siinkandis on osalist varjutust v6imalik n2ha ja mis kell kohaliku aja j2rgi?

                        peace

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          kas akut mitte ainult käivitamiseks tarvis ole?

                          töötava mootori vooluringi puhul peaks aku olemasolu suht pohhui olema, sest töötava mootoriga autol toodab vajaliku voolu genekas...


                          samas ma ei tea autodest munnigi, seega võin vabalt pada ajada,
                          Autodest võib-olla ei tea, aga kuidas tehnika töötab, seda tead küll. Seega ei aja pada.


                          Ja Reinule nii palju, et kui auto töötab ja on vaja seisma jätta, siis võid selle ju lihtsalt välja suretada. Niiviisi ei pea huupi juhtmeid näppima.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Kas eesti tippklubidega(Levadia,Flora) pole teisi klubisi seotud, ntx kuskilt Norrast või Taanist?Kui ei, siis miks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Kas eesti tippklubidega(Levadia,Flora) pole teisi klubisi seotud, ntx kuskilt Norrast või Taanist?Kui ei, siis miks.
                              Varsti on kõik klubid vene gaasijuhtmega seotud

                              Kommentaar


                                1. Miks on mobiilne internet aeglane? Peaks olema see umbes 300 EEK/kuu pakett. USB modem taga nii nagu käib.

                                kas võib olla asi selles et mobiili levi kehva? Või on nii et väljaspool 3g leviala polegi midagi head oodata?


                                2. Kuidas on õiglane üür jaotada...

                                Olgu üür näiteks 3000 + kommunaalid. Kolm tuba millest 2 magamistuba. Elavad seal kolm inimest. Üks on ühes magamistoas, teised on kahekesi.

                                3. Suitsuanduri paigaldamine.

                                Kaasas on kruvid ja tüüblid. Mida kuradit ma nende tüüblitega teen. Keeran kruvidega lihtsalt lakke, või on tüüblitel mingi kasulik funktsioon ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X