320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ta pea üldse vist ei võta seda värki, aga teab keegi flora ja brondby pileti hinda ?
    Algselt postitas -RoMaRiO-
    Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

    Kommentaar


      Algselt postitas sixteen Vaata postitust
      ta pea üldse vist ei võta seda värki, aga teab keegi flora ja brondby pileti hinda ?
      100.- täispilet
      50.- sooduspilet

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        100.- täispilet
        50.- sooduspilet
        Mis see täispilet on ?
        Algselt postitas -RoMaRiO-
        Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

        Kommentaar


          Täiskasvanute oma.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            faking retard

            [youtube]http://www.youtube.com/v/yDah0r3oyRQ[ /youtube]

            Ja kustuta see space ära.
            Tegelt ma sain juba aru,suured tänud Tofoale kes pakkus abi kätt.

            Kommentaar


              Mis teha, kui mu see kuradi koodikaart on kadunud? Kas lähen panka ja ütlen, et kadus ära ja saan uue või läheb aega ka sellega?

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Mis teha, kui mu see kuradi koodikaart on kadunud? Kas lähen panka ja ütlen, et kadus ära ja saan uue või läheb aega ka sellega?
                hei-hei,

                ei lähe aega, vanad koodid tühistatakse ja kohe pistetakse uus pihku.

                hops panka nüüd!

                Kommentaar


                  Milline on karistus mootorrattaga ilma juhtimisõiguseta sõitmise eest (A-kat. puudu, B-kat. on olemas)? Kas autojuhiload võidakse ära võtta?

                  Kommentaar


                    lõuksi saad.....

                    Kommentaar


                      Kui liiklusteemat juba mainiti, siis küsin, et mis võib olla suurim karistus, kui piiratud juhilubade puhul istub kõrval purjus (kuid kontaktivõimeline) isik, kellel on juhiload olnud 1,9 a (ehk kuu aega 2 aastani), kuid nõutav on 2 aastat? On kellegil üldse kogemusi tatikalubadega, kui kõrval vähema kui 2 aastase kogemusega tüüp?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krizto Vaata postitust
                        Kui liiklusteemat juba mainiti, siis küsin, et mis võib olla suurim karistus, kui piiratud juhilubade puhul istub kõrval purjus (kuid kontaktivõimeline) isik, kellel on juhiload olnud 1,9 a (ehk kuu aega 2 aastani), kuid nõutav on 2 aastat? On kellegil üldse kogemusi tatikalubadega, kui kõrval vähema kui 2 aastase kogemusega tüüp?
                        Sama karistus,mis siis, kui su kõrval kedagi ei istuks. Seda omakorda ma aga ei tea.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          kas viljandisse on mõtekam hääletada tartu mnt'lt või viljandi mnt'lt. tartu maantee kaudu lähevad ka paljud.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Evu Vaata postitust
                            kas viljandisse on mõtekam hääletada tartu mnt'lt või viljandi mnt'lt. tartu maantee kaudu lähevad ka paljud.
                            Viljandi mntel on noobid kes ei võta peale just väga tihti, proovi Tartu

                            Kommentaar


                              Soovitan samuti Tartu maanteed.
                              Lisaks selline küsimus- Kas ma olen ainus kellel pärast toore mugulsibula söömist (näiteks. hamburgeri vahel) janu tekib? Huvitav küll miks?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Soovitan samuti Tartu maanteed.
                                Lisaks selline küsimus- Kas ma olen ainus kellel pärast toore mugulsibula söömist (näiteks. hamburgeri vahel) janu tekib? Huvitav küll miks?
                                Äkki ei tekitanud janu mugulsibul vaid hoopis HAmburger?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X