320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Evu Vaata postitust
    kas viljandisse on mõtekam hääletada tartu mnt'lt või viljandi mnt'lt. tartu maantee kaudu lähevad ka paljud.
    Tartu mnt liiklustihedus on oluliselt suurem ja selleks, et Viljandi maanteel hääletada, pead sa anyway Luigeni jalutama, sest vahepeal ju põhimõtteliselt sõidukeeld.
    Tartu mnt mure muidugi see, et seal ka hääletajate arv kordades suurem.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Soovitan samuti Tartu maanteed.
      Lisaks selline küsimus- Kas ma olen ainus kellel pärast toore mugulsibula söömist (näiteks. hamburgeri vahel) janu tekib? Huvitav küll miks?
      sa siis na vana inime, et sibulasöömine vaid janu tekitab?

      Kommentaar


        Kas keegi oskab öelda , kuidas eilne Dr House lõppes? Ma ei saanud ise pihta sellele, liiga segane oli minumeelest
        i don t like u u don t like me

        Kommentaar


          Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
          Kas keegi oskab öelda , kuidas eilne Dr House lõppes? Ma ei saanud ise pihta sellele, liiga segane oli minumeelest
          kogu see värk, mida ta vahepeal nägi, oli luul. tglt möödus väga vähe aega ja see luul kestis kuuli saamisest hetkeni kuni ta ärkvele tuli.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            sa siis na vana inime, et sibulasöömine vaid janu tekitab?
            Võiksin sulle vanema venna eest olla
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              tean , et peaks arsti juurde minema aga mis võib põlvel viga olla kui väliselt ei valuta aga nt joostes hakkab valutama , tegin nädal pausi muidu aga valu tuli ikkka tagasi

              Kommentaar


                kuidas on õige, kas "sa folgid" või "sa folkit"
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  see on ju mingi välja mõeldud sõna, kes üldse saab selle õigekirja üle vaielda? autor ise?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    einoh, eile viljandis keegi võõras küsis, et mis ma teen. ma olin vait, siis ta ütles, et sa folgid/folkit. ning mul praegu tuli see meelde ja tahaks teada, et kuidas õigekiri on.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Folgid, kui tahad tegusõnana kasutada.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Calva Vaata postitust
                        tean , et peaks arsti juurde minema aga mis võib põlvel viga olla kui väliselt ei valuta aga nt joostes hakkab valutama , tegin nädal pausi muidu aga valu tuli ikkka tagasi
                        Tee läbi vähemalt kuuajaline glükosamiini kuur. Neid müüakse igas suuremas toidupoes. 90 tabletti maksis mu arust kuskil 200 krooni kanti. Sinist värvu tabletid on ja mina võtsin neid 3 korda päevas. Samuti pead alguses paariks nädalaks trennidest loobuma. Samuti võib kuuri alguses põlv rohkem valutama hakata, aga see on normaalne.


                        Loe ka seda- http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=190728
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Tee läbi vähemalt kuuajaline glükosamiini kuur. Neid müüakse igas suuremas toidupoes. 90 tabletti maksis mu arust kuskil 200 krooni kanti. Sinist värvu tabletid on ja mina võtsin neid 3 korda päevas. Samuti pead alguses paariks nädalaks trennidest loobuma. Samuti võib kuuri alguses põlv rohkem valutama hakata, aga see on normaalne.


                          Loe ka seda- http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=190728
                          Sa võtad neid nii tihti? Mulle soovitas arst ainult üks kapsel päevas!

                          Kommentaar


                            e itea oli mäng just ja valu ei tundnud enamm eriti . määrisin mingit egiptuse salvi peale eile õhtul :P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Calva Vaata postitust
                              e itea oli mäng just ja valu ei tundnud enamm eriti . määrisin mingit egiptuse salvi peale eile õhtul :P
                              Horse Power võtab ka valu ära muidu! Vahest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Sa võtad neid nii tihti? Mulle soovitas arst ainult üks kapsel päevas!
                                Nohh, ma ei ole ka 12 aastane.
                                Lisaks sõltub ka konkreetsest tabletist. Neid on mitut sorti.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X