320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja siis talle molli anda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Ja siis talle molli anda.
      Seda ütlesid praegu Sina

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Mapole lubanud talle molli anda, ma tahaks teda lih. näha päriselus kah
        No aga mida see annab? Ma usun, et see tema reaktsioon polnud selles küsimuses, vaid üldises sinu poolt räägitus. Ehk mida annaks see, kui ta on näiteks väiksem v mis iganes, kui sa ei suuda teda isegi tavalises sõnalises vastasseisus üle rääkida?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Mina ütlen aja Sina koha(Tallinna piires),nõus?
          Paldiski mnt 52

          Helista 617 2644

          Ja ütle aeg.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            No aga mida see annab? Ma usun, et see tema reaktsioon polnud selles küsimuses, vaid üldises sinu poolt räägitus. Ehk mida annaks see, kui ta on näiteks väiksem v mis iganes, kui sa ei suuda teda isegi tavalises sõnalises vastasseisus üle rääkida?
            Lihtsalt ma näeksin ära milline vend ta on ja ma eeldan et ta minust suurem siiski!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Lihtsalt ma näeksin ära milline vend ta on ja ma eeldan et ta minust suurem siiski!
              no ja mida see annab. õpi end väljendama suuliselt. õpi aimama irooniat, seda ka ise produtseerima. ja oledki nagu poole võrra täiskasvanulikum.

              Kommentaar


                Algselt postitas peerukott
                kle mehhanisaator sa oled suht kloun ju ...
                persse, sa kah, rsk. ma ütlen, et äkki saab noormehega normaalselt suhelda ja siis kukuvad mingid ahvid kohe talle näkku panema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas peerukott
                  vaevalt et sa saad temaga normaalselt suhelda
                  Kusjuures saab, kui väga vaja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    no ja mida see annab. õpi end väljendama suuliselt. õpi aimama irooniat, seda ka ise produtseerima. ja oledki nagu poole võrra täiskasvanulikum.
                    Ma väljendaksi ennast suuliselt, arvad tõesti et kui me kohtuks lendaks ma kohe laivi taoks ta pool vigaseks ja läheks minema???

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Ma väljendaksi ennast suuliselt, arvad tõesti et kui me kohtuks lendaks ma kohe laivi taoks ta pool vigaseks ja läheks minema???
                      sa ju saaksid seda siin ka teha. või mis?

                      Kommentaar


                        Kui vanus seda muidugi lubab. Minge kõrtsi, paar õllet ja polekski midagi olnud.

                        Kommentaar


                          "pasol ti pizdu" mis tähendab eesti-k. ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            "pasol ti pizdu" mis tähendab eesti-k. ?
                            Mine Vittu

                            Kommentaar


                              nii, kes vilistab Eesti - Brasiilia mängu ? keegi teab?
                              alguses räägiti, et see Rootsi kohtunik.. ee mis ta nimi oligi(?)
                              noo tipptasemel ta ei vilista enam
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas stark Vaata postitust
                                nii, kes vilistab Eesti - Brasiilia mängu ? keegi teab?
                                alguses räägiti, et see Rootsi kohtunik.. ee mis ta nimi oligi(?)
                                noo tipptasemel ta ei vilista enam
                                Anders Frisk?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X