320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ehk siis märgid selle firefofi ära ja "end task"
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      faking geeniused
      nii ma teengi, aga see pole normaalne
      nahhui ta käima jääb, kui tegelikult on kinni
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        hmm ta äkki läheb küll ise kinni, aga see võtab aega. Pole kindel, mul endal sama jama olnud küll ja küll.

        Kommentaar


          mul oli varem täpselt sama
          viskas teksti ette, ning panin ok ja 5 seki pärast sain juba lahti teha mozilla
          aga nüüd oli nii, et eile õhtul kasutasin, läpaka panin stand by peale, ning täna õhtul viskas selle teksti ette, kuigi keegi polnud arvutit kasutanud. ootasin mingi minut, ikka ei midagi
          ning nüüd on iga kord, kui avan mozilla, siis tuleb task managerist vana "aken" kinni panna
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            uusim versioon on? Mitte et ma kuidagi aidata oskasin sind su vastuse põhjal

            Kommentaar


              võid ükshaaval lisasid (add-on'id) disableda ja vaadata mis toimuma hakkab, kahtlustan et mõni neist võib seda põhjustada.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                mul oli varem täpselt sama
                viskas teksti ette, ning panin ok ja 5 seki pärast sain juba lahti teha mozilla
                aga nüüd oli nii, et eile õhtul kasutasin, läpaka panin stand by peale, ning täna õhtul viskas selle teksti ette, kuigi keegi polnud arvutit kasutanud. ootasin mingi minut, ikka ei midagi
                ning nüüd on iga kord, kui avan mozilla, siis tuleb task managerist vana "aken" kinni panna
                muide, sa restarti oled arvutile proovinud teha? soovitan soojalt
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  vot selle asjaga tuli veel üks küsimus meelde
                  kas öösiti läpakas shut downi või stand by peale?
                  mul oli mingi aeg ligi kuu stand by peal, kui siis hakkasin mõtlema, et äkki rikub midagi ära. rikub?
                  akut ei hoia taga. vaid juhtmega
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    hibernate ööseks ikka

                    Aegajalt muidugi shutdown/restart ka

                    Kommentaar


                      või jah, hibernate hoopis, mitte stand by.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Läpakas oli kaabli abil ühendatud internetti. Tahtsin tekitada läpaka abil Wifi võrgu, et ipodile võrguühendus saada. Ei saanud hakkama...Nüüd ei saa arvuti abil ka enam wifi abi internetti. Võrku ühendab ilusasti, aga internetti kasutada ei saa.

                        Oskab keegi aidata?



                        EDIT: ma ei tea. funkab nüüd vist. Aga sel hetkel kui endal korda sain kadus töökaaslasel ühendus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Läpakas oli kaabli abil ühendatud internetti. Tahtsin tekitada läpaka abil Wifi võrgu, et ipodile võrguühendus saada. Ei saanud hakkama...Nüüd ei saa arvuti abil ka enam wifi abi internetti. Võrku ühendab ilusasti, aga internetti kasutada ei saa.

                          Oskab keegi aidata?



                          EDIT: ma ei tea. funkab nüüd vist. Aga sel hetkel kui endal korda sain kadus töökaaslasel ühendus
                          Järgimine kord ära tekita midagi. Olgu see sulle õpetuseks. Selleks on vähe teised inimesed.

                          Kommentaar


                            Kas kunagi on lootust, et ETV2 tuleb kunagi VIASATI.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Mis riikidega Eestil veel on work and holiday viisaleping, peale Austraalia ja Uus-Meremaa?

                              Kanadal peaks olema ja Jaapani tuttav teadis rääkida, et Jaapanil samuti.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Millal Levadia - Galatasaray piletid müüki tulevad ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X