320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lu:k on mul arvutis olemas.
    Soulseekist leiab kõikke, kui te just originaali ei taha.
    Originaali puhul ei oska ma aidata.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Mul on üks hea laul live's, videona. Aga ma tahaks nagu laulu sealt, et saaks pleierile panna? Kuidas, MovieMakeriga mul ei mõiganud.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        proovi häkkida progega mil nimeks virtual dub
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Mis on netis ka täiesti tasuta üleval:

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            proovi häkkida progega mil nimeks virtual dub
            Tänud, sain kohe korda.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Keegi oskab öelda mis lugu see on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
                rob d - clubbed to death (kurayamino mix)
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  rob d - clubbed to death (kurayamino mix)
                  see on see laul, mille R2-e üks koledamaid tibisaateid Sinu saade aastatega tõeliselt tülgastavaks muutnud on

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Täna oma plaadikogu korrastades avastasin (või õigemini meenus taas), et mul on aastate eest karbist kuhugi jalutama läinud selline väärt asi nagu Lu:k "Tallinn-Nõmme-Keila". Siit ka moraal - ärge laenake oma kraami välja suvaliselt ja kindlasti ärge tehke seda ilma karbita, sest hui saate pärast midagi tagasi.
                    Enivei, kuna tegemist on hea asjaga, siis tahaks seda jälle omada. Ostaks vabalt kasvõi poest uuesti, kui teistmoodi ei saa, ainult et ise pole küll märganud enam. Seega, kui keegi on nimetet plaati kuskil müügil näinud või näeb, siis oleks jõle tänulik, kui annaksite teada. Või kui keegi on enda eksemplarist tüdinud ja tahab näiteks niisama mulle anda, siis võib ju ka . Privasse niisiis igasugune info oodatud.
                    Heh, see on räme jah... Ise just hiljuti olein kurat teab kuhu paigutanud Slowdive'i "Just for a day" reissue teise CD mille peal ka nende parimad lood ehk Blue Day lood. Muud ei jäänud üle, läksin laseringi ja tellisin uue. Hetkel on lennus veel ultravoxi "Best of" mille ühele sünnipäevale mahajätmise eest saab naine siiamaani vatti. Arvatavasti läheb uuel kuul ostuks, sest vaevalt ma seda plaati enam mängukõlblikuna näen.

                    Samas oli vahepeal lootusetult kadunud minu ihu ja hingega väljateenitud Pia Frausi plaadid In Solarium ja eriti hingelähedane Wonder What It's Like... õnneks tulid need esivanema juures välja... neid ena, never ei laena ega kodunt välja ei vii.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      rob d - clubbed to death (kurayamino mix)
                      ma tänan ästi palju

                      Kommentaar


                        btw, et keegi asjatult südant ei valutaks, siis mainin ära, et minul see kauaotsitud lu:k mängib igatahes hetkel plaadimasinas. veelkord tänud fittile siinkohal.

                        ja dannaril on paraku täiesti õigus. kuigi sinu saade ei ole imho tibisaade, vaid lihtsalt igasuguste ebatervete melanhoolikute (rõhk esimesel sõnal) ja muidu kuutõbiste varjupaik. a see selleks.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Mis lood kõlavad Viasati goalshows?

                          Kommentaar


                            Esimene on Toto 'Hold the Line'. teine oli vist Toto 'Africa'. Teisi ei mäleta praegu.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Ahoi!

                              Pakub huvi järgmine asi: on Firefox onju, on paremal ülaservas kast google'i logoga (või yahoo või muu) onju, sisestad sinna mingi otsingu onju ja ta annab sulle vastused onju. Probleem aga selles, et ma tahaksin, et ta annab vastused google.com-ina, mitte google.de-na (mille peale ta siin koheselt ümber keerab asja). On seda võimalik kuidagi reguleerida? Comi ei lase muidu üldsegi mitte kasutada, küll aga saab co.uk-ga asju ajada, kuid sinna ülesse ei oskaks nagu teda seda tegema panna... Yahoo ei meeldi ja .de on piiratud.

                              Kõik.

                              Kommentaar


                                Aga vaata, kas sa saad siit: https://addons.mozilla.org/firefox/search-engines/ omale tõmmata inglise keelse variandi Google'ist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X