320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    millega oleks kõige parem värvida üle malm radikaid....

    kunagi on need värvitud mingi emailvärviga, abrasiivpritsi alla ma neid viia ei saa, et vana värv eemaldada, kuna vastasel juhul võib juhtuda, et vananenud liited ei pea montaažile vastu....

    proovisin kuumakindla sprayga, tulemus ei rahuldanud.

    mõtteid?

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      proovisin kuumakindla sprayga, tulemus ei rahuldanud.

      mõtteid?
      Proovi naisega!
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        millega oleks kõige parem värvida üle malm radikaid....

        kunagi on need värvitud mingi emailvärviga, abrasiivpritsi alla ma neid viia ei saa, et vana värv eemaldada, kuna vastasel juhul võib juhtuda, et vananenud liited ei pea montaažile vastu....

        proovisin kuumakindla sprayga, tulemus ei rahuldanud.

        mõtteid?
        Valge värviga, idikas!!!
        Vaheta parem nad üldse välja. Kasutegur on tunduvalt suurem.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          mismoodi saaks Tartu Ülikooli wifis olles torrenteid tõmmata?

          IT noob

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Valge värviga, idikas!!!
            Vaheta parem nad üldse välja. Kasutegur on tunduvalt suurem.
            ahah, sa oled vist suht lolliks läind tagurpidi maailmas.

            kui ma neid nahti saaks võtta, siis viiksin liivapritsi alla... väljavehetamine käib mulle üle jõu, sest see tähendaks kogu küttesüsteemi väljavahetamist, pole mõtet panna uusi radikaid kui torud on vanad.

            "valge värv" - 5+

            Kommentaar


              mida fakki tähendab elustiili keskus?

              Peeter Rebase rajatud meelelahutuse ja elustiili keskuse Solaris avamispidustuste otseülekanne reedel õhtul läheb ETV-le maksma 96 000 krooni.

              Kommentaar


                Midagi omasoo ihaldajatele ehk?

                Kommentaar


                  Kuidas ma saan aru, millised USB augud on 2.0 ja millised tavalised? Ja kuidas ma neid välisel vaatlusel-katsetlusel eristada saan?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Silmaga vist ei tee kindlaks. Aga kui sa pistad mingi USB 2.0 toetava seadme vanema usb pesa taha siis arvuti teavitab näiteks mind. Aga eks see oleneb juba arvutist...

                    EDIT: aga device manager annab ka infot http://ask-leo.com/how_can_i_tell_if_i_have_usb_20.html

                    Kommentaar


                      Sain Starmanil arve ja seal all on kirjas järgmine:

                      Teatame Teile, et Viasat World Ltd otsustas viia kõigil Eesti telekanalite edastajatel Viasati kanalid eraldi tasulisse paketti. Seoses sellega liiguvad 1.
                      detsembril Starmani kanaliplaanis TV 1000, TV 1000 Russkoe Kino ja Viasat Sport Baltic eraldi paketti, mida on võimalik tellida DigiTV ja DIGI
                      kolmikpaketi klientidel.
                      Viasati kanalite senistele asukohtadele tulevad uued eestikeelsed kanalid. Jälgige infot uute kanalite kohta arvemärkustes ja meie kodulehel
                      www.starman.ee
                      Kas ma pean VSB kanali jaoks mingi eraldi tasulise paketi tellima?

                      Kommentaar


                        ilmselt küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Sain Starmanil arve ja seal all on kirjas järgmine:

                          Teatame Teile, et Viasat World Ltd otsustas viia kõigil Eesti telekanalite edastajatel Viasati kanalid eraldi tasulisse paketti. Seoses sellega liiguvad 1.
                          detsembril Starmani kanaliplaanis TV 1000, TV 1000 Russkoe Kino ja Viasat Sport Baltic eraldi paketti, mida on võimalik tellida DigiTV ja DIGI
                          kolmikpaketi klientidel.
                          Viasati kanalite senistele asukohtadele tulevad uued eestikeelsed kanalid. Jälgige infot uute kanalite kohta arvemärkustes ja meie kodulehel
                          www.starman.ee
                          Kas ma pean VSB kanali jaoks mingi eraldi tasulise paketi tellima?
                          Kõigele lisaks paistab veel, et pead selleks olema kolmikpaketi klient.

                          Suht haige värk arvestades näiteks seda, et üsnagi paljud kolmikpaketiga liituda ei saaks.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Keegi mulle Epicu tel.nri saaks anda? PM-iga oleks vist parem.

                            Kommentaar


                              Viasatil pidi kuuldavasti nüüd jah uus poliitika olema, et kõik oma kanalid viiakse tasulisse paketti (ilmselt TV3 ja vbla TV6 välja arvata).

                              Kommentaar


                                Kas keegi spin-offiga on kursis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X