320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sinitarra
    123

    Kommentaar


      Kes loeb TV6-s filmitreileritele ja muule omareklaamile peale?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Kes loeb TV6-s filmitreileritele ja muule omareklaamile peale?
        omalt poolt mainiks, et vägagi humoorikalt koostatud tekstid
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Kes loeb TV6-s filmitreileritele ja muule omareklaamile peale?
          no sellele bewerly hills cop 3 reklaamile loeb keegi Mehhaka sõber.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Kuidas oleks võimalik homme peale Belgia mängu saada Lillekülast Keilasse, kui endal autot ei ole?

            Kommentaar


              Algselt postitas s2nd3r Vaata postitust
              Kuidas oleks võimalik homme peale Belgia mängu saada Lillekülast Keilasse, kui endal autot ei ole?
              rattaga või jalksi.

              imeline!

              Kommentaar


                Mis number bussidega saab Lasnamäe kergejõustikuhalli juurde?

                Kommentaar


                  Algselt postitas buub Vaata postitust
                  Mis number bussidega saab Lasnamäe kergejõustikuhalli juurde?
                  http://kaart.tallinn.ee/ - pane aadressiks Punane 45>Otsi>vöta valikust Ühistransport>tee linnuke kasti Buss ja hoplaa infost puudust pole.

                  Kommentaar


                    lugesin palju ja põhjalikul Eesti allilmaelust, ning tekkis üks küsimus
                    kus on Veljo Sedrik? kas leiti ülesse? on mingi uudis sellest läbi käinud?
                    artikkel mida lugesin, on siin http://paber.ekspress.ee/viewdoc/7F5...2570C8006ABC39
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas s2nd3r Vaata postitust
                      Kuidas oleks võimalik homme peale Belgia mängu saada Lillekülast Keilasse, kui endal autot ei ole?
                      Lillekülas ju elektriraudtee peatus, elektrirongid põrutavad ka Keilast läbi. Iseasi, kas peale mängu läheb veel mõni rong sinnapoole
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Lillekülas ju elektriraudtee peatus, elektrirongid põrutavad ka Keilast läbi. Iseasi, kas peale mängu läheb veel mõni rong sinnapoole
                        Hommik!

                        Minu teada väljus viimane rong 22:44, aga noh ma pole kaks aastat nüüd enam rongiga sõitnud, seega need andmed mul võivad ka vanad olla. Kiirematn ning täpsemat infot selle kohta, et mis või kus saab www.elektriraudtee.ee

                        T
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Selline küsimus- Kui mul on Eestis nn. kohustuslikus pensionifondis raha ja ma kavatsen võtta mõne teise riigi kodakondsuse, siis mis saab sellest rahast?
                          Maksavad mulle ikka kunagi pensioniikka jõudes välja või mis saab?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Veel üks küsimus- kas Eestis on võimalik võtta arvele sõiduautot mille rool asub paremal pool, mitte vasakul nagu Eestis kombeks !
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Veel üks küsimus- kas Eestis on võimalik võtta arvele sõiduautot mille rool asub paremal pool, mitte vasakul nagu Eestis kombeks !
                              jap, on siin neid jaapanist toodud Subarusid küll müügis, mis eestis arvel.
                              Täpsema info saab vast ARK-ist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                                jap, on siin neid jaapanist toodud Subarusid küll müügis, mis eestis arvel.
                                Täpsema info saab vast ARK-ist.
                                Kodulehelt ma ei leidnud midagi selle kohta. Samas on see ka nii segane leht, et oi oi oi. Mõistlikum oleks vist tõesti email saata.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X