320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Veel üks küsimus- kas Eestis on võimalik võtta arvele sõiduautot mille rool asub paremal pool, mitte vasakul nagu Eestis kombeks !
    Päris head nõuded. Ei tohi, aga samas ka natuke tohib
    Sa pead siis kuidagi ennast ümberasujaks sebima või postiljoniks hakkama

    Välavõte Riigi Teatajast:
    Kood 301. Üldnõuded juhtimisseadmetele

    Nõuded:1) auto rool peab olema vasakul poolel.
    Erandina võib rool olla paremal poolel sõidukil:
    a) mis on kasutamiseks teetöödel või posti ja kauba jaotamisel/kogumisel;
    b) mis on saadud pärandvarana;
    c) mis kuulub ümberasujale;
    d) mis on välisriikide diplomaatiliste esinduste või välisriikide kodanike omanduses või valduses.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Keegi on kunagi näinud kuidas rongi tangitakse .. ?

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Keegi on kunagi näinud kuidas rongi tangitakse .. ?
        Umm ... ronge ei tangita ...
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          kas diiselrongi kütus tuleb relsi seest?

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Selline küsimus- Kui mul on Eestis nn. kohustuslikus pensionifondis raha ja ma kavatsen võtta mõne teise riigi kodakondsuse, siis mis saab sellest rahast?
            Maksavad mulle ikka kunagi pensioniikka jõudes välja või mis saab?
            Nohh tarkpead, liiga raske küsimus?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              kas diiselrongi kütus tuleb relsi seest?
              diiselrong??? :O rongid sõidavad ju kivisöega!!!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Kellel eilsest hääl ära on ja kas keegi võiks mulle kange lonksu laenata?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  diiselrongid sõidavad tati- ja tahtejõuga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Nohh tarkpead, liiga raske küsimus?
                    Äkki saad sellest tekstist abi:

                    VANADUSPENSION

                    Eesti kodanik, kes töötab Euroopa Liidu teises liikmesriigis, saab selle riigi kodanikega võrdsetel tingimustel haigus- ja sünnitushüvitisi, invaliidsus-, vanadus- ja toitjakaotus-pensioni, tööõnnetus- ja kutsehaigushüvitisi, matusetoetust, töötule makstavaid hüvitisi ja peretoetusi (vanemahüvitis, lapsetoetus, lapsehooldustasu, lasterikaste perede toetus, üksikvanema lapse toetus jms).

                    EL-i erinevates riikides töötades saab pensionile jäädes igast riigist, kus töötati, pensioni vastavalt seal töötatud ajale. Pensioniõiguslik staaž saadakse erinevates riikides töötatud aja liitmisel. Lisaks on Eestil pensioni osas sõlmitud koostöökokkulepped Kanada, Ukraina ja Venemaaga. Kanada ja Ukrainaga sõlmitud lepingud sätestavad pensioni maksmise samadel alustel Euroopa Liidu liikmesriikidega. Venemaa Föderatsiooniga sõlmitud leping sätestab, et Eesti riik maksab pensioni ka Eestis elavatele venelastele ja Venemaa Föderatsioon maksab pensioni oma territooriumil elavatele eestlastele.
                    Välismaalased saavad Eesti riigilt pensioni juhul, kui nad on vähemalt aasta jooksul enne pensionile jäämist Eestis töötanud. Sellisel juhul saadakse pensioni Eestis töötatud aja eest.
                    Eesti pensionärid saavad välismaale elama minnes Eesti riigilt pensioni edasi. Vastavate koostöölepingute põhjal võidakse välismaale elama läinud eelpensioniealiste inimeste tööstaaž ümber arvestada.
                    Eestis arvestati pensioniõiguslikku tööstaaži pensioni määramisel kuni 1998. aastani, kaasa arvatud, kuid alates jaanuarist 1999 võetakse aluseks sotsiaalmaksu isikustatud osa, st pensioni arvestatakse töötaja palgalt makstud sotsiaalmaksu alusel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Keegi on kunagi näinud kuidas rongi tangitakse .. ?
                      Tapa ja Kopli elanikel kindlasti olnud võimalus olukorda tšekata
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        diiselrong??? :O rongid sõidavad ju kivisöega!!!
                        eriti need ameerika vedurid.

                        Kommentaar


                          mida tähendab kui faximasin:

                          1) prindib välja Fax error report mis ütleb: Result no answer
                          2) Fax masin ütleb et Fax Busy ja kordusvalimine


                          Üritan berliini faxida...

                          valisin 0049 (030) ######


                          EDIT: never mind

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Tapa ja Kopli elanikel kindlasti olnud võimalus olukorda tšekata
                            Minu kodus pole keegi rongi tankimas käinud
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Karbis on 15 sinist ja 25 punast pliiatsit. Kui suur on tõenäosus, et kolme pliiatsi juhuslikult võtmisel saadakse kõik sinised?

                              öelge palun mulle nüüd lahendus käik.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Väga väike tõenäosus on.
                                Lahenduskäiku ei oska öelda.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X