320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    Karbis on 15 sinist ja 25 punast pliiatsit. Kui suur on tõenäosus, et kolme pliiatsi juhuslikult võtmisel saadakse kõik sinised?

    öelge palun mulle nüüd lahendus käik.
    15/(15+25) * 14/(14+25) + 13/(13+25)

    Kommentaar


      Kas internetis kuskil mingeid uuemaid rnb ja hiphop lugusid sisaldavaid nö. packe on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Even Vaata postitust
        Karbis on 15 sinist ja 25 punast pliiatsit. Kui suur on tõenäosus, et kolme pliiatsi juhuslikult võtmisel saadakse kõik sinised?

        öelge palun mulle nüüd lahendus käik.
        tee õpik lahti ja vaata näidis ülesandeid.
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Selline küsimus- Kui mul on Eestis nn. kohustuslikus pensionifondis raha ja ma kavatsen võtta mõne teise riigi kodakondsuse, siis mis saab sellest rahast?
          Maksavad mulle ikka kunagi pensioniikka jõudes välja või mis saab?
          vastuseks sobib kunagine onu Sidi üllatav nägu, kui ta panka pidas ja üks klient tahtis raha välja võtta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
            tee õpik lahti ja vaata näidis ülesandeid.
            see oli mu esimene variant jah, kahjuks langes ära. aga cannuman aitas hädast välja.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              et siis ikka läks pihta ?

              Kommentaar


                selle comp'iga läks ilusti pihta, suur tänu.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  15/(15+25) * 14/(14+25) + 13/(13+25)
                  15/(15+25) * 14/(14+25) * 13/(13+25) ma ju ütlesin et peab sama tulema mis kombinatsioonidega


                  Edit: Boldis * on suht lahja...


                  Edit 2: Kuidas tõlida eesti keelde "Vision care devices market" ja "Vision care devices market overall revenurd" ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                    Kas internetis kuskil mingeid uuemaid rnb ja hiphop lugusid sisaldavaid nö. packe on?
                    Packidest ei tea midagi, aga 2dopeboyz.com on mõnus sait, kuhu jõuab iga päev uus kraam.

                    Kommentaar


                      arvuti käis remondis. nüüd enam ei ole internetti. network connectionsi all ei ole seda wifi connectionit enam mida ma kasutasin. kuidas ma selle tagasi saaks? mul ei ole pm kohta kus kohas ühendada netti.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        arvuti käis remondis. nüüd enam ei ole internetti. network connectionsi all ei ole seda wifi connectionit enam mida ma kasutasin. kuidas ma selle tagasi saaks? mul ei ole pm kohta kus kohas ühendada netti.
                        Kas driver on sul installitud?

                        Kommentaar


                          kust ma seda vaadata saan kas mul on või ei ole?
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            control panel -> System -> Hardware -> Device manager ja seal kui kuskil networki asjade juures on kollane hüüumärk sis on huinjaa

                            Kommentaar


                              seal on tõesti kollane hüüumärk juures.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                tõmbasin selle mingi draiveri asja mingilt lehelt. installisin ühe arvutis ära ja viisin teise arvutisse. seal tahab jälle netti, et saada seda draiverit, aga mul pole netttttttti ju
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X