320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vot vot, sis ma arvan, et driverit ei ole.. aga driverid peaksid leidma plaatide pealt mis sulle arvuti müügiga kaasa anti. Kui ei ole enam plaate sis pead teadma oma võrgukaarti nime ja netist tõmbama.. v kui juhuslikult on ordi läpakas sis saab ka ordi kodukalt driverid kätte.

    v noh.. ma vähemalt arvan, et selles probleem.. ega ma ise ka mingine it-kunn pole, lihtsalt endal sama proble olnud

    E: miks sa ta ennem ühes arvutis ära installisid. Vii ta kohe installimata sinna arvutisse kus driverit vaja ja seal installi

    Kommentaar


      häda korras sain arvuti, plaate pole.
      ML'i arvuti, ML on pankrotis.
      kust ma võrgukaardi nime saaks?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        mina saan enda asjad siit kätte http://www.notebook-driver.com/
        kui on originaal konditsioonis arvuti, siis sisesta aga arvuti nimi koos numbriga, ning peaksid saama driverid
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Minu meelest kui driverid pole installitud sis device manager vist ei näita nime.. igaks juhuks võid vaadata. Pmst kõige lollikindlam on arvuti lahti võtta ja sisse vaadata aga igaks juhuks oota targemaid vastuseid kust nime teada saada. Vbla leiad ka kuskilt paberite v andmete pealt mingise nime. Aga jah täpsemalt jään praegu vastuse võlgu.. Peavad sind suuremad it-gurud aitama

          Kommentaar


            everestiga saad vaadata, mis võrgukaart on.

            Kommentaar


              driver

              Kui arvuti marki tead siis mine vaata hinnavaatluse foorumist sülearvutite alt teemat: Draiverid kodumaistele ML, Ordi, Desknote jne. sülearvutitele.
              Kui see masin ei ole läpakas, siis peaksid ML'i arvutid.ee lehelt äkki saama midagi.

              Kommentaar


                mina muidugi läheksin sinna arvuti parandusse tagasi ja küsiksin mis pull on? See ei ole normaalne, et lähed remonti ja sul kaotatakse driverid ära. Ok, tehti uus windowsi install, kuid kui selle eest maksid, siis peaksid ka kõik riistvarajubinad installitud olema. Või mis probleem seal üldse lahendati ja mida tehti?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  uut windowsi peale ei pandud. mul oli värk, et ekraan ei töödanud. alguses näitas kuidas windows laadis ja puha, kuid kui asi pidi desktopile jõudma, siis lõi pildi mustaks.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    arvuti käis remondis. nüüd enam ei ole internetti. network connectionsi all ei ole seda wifi connectionit enam mida ma kasutasin. kuidas ma selle tagasi saaks? mul ei ole pm kohta kus kohas ühendada netti.
                    Ma mäletan enda kogemust ühe firmaga, et emaplaat jooksis kokku. Sain tagasi arvuti, aga sellise emaplaadiga, kus ei töötanud integreeritud helikaart ega ka usb-jullad. Kuna arvutit oli vaja, sis ostsin lihtsalt uue helikaardi, aga üldiselt nad asendavad pahatihti katkiseid asju vähem katkiste asjadega.

                    Kommentaar


                      Ütle mulle palun mis masin see on: ML .....
                      See draiveri install ei ole mingi raketiteadus, lihtsalt on vaja teada mida installida. Ükski eesti tootja siin tegelikult läpakaid ei tooda, võetakse noname brand ja kleebitakse oma logo peale. Kui ML marki teada, siis selle järgi saab vaadata, kes on tegelik tootja ning selle kodukalt uued draiverid tõmmata ja paigaldada.

                      Kommentaar


                        Mis värk on kui Youtube´s kui video ei hakka jooksma ja video alla ei tule seda riba ka kus play nupp jne peal on. Mis tegema ppeaks?

                        Kommentaar


                          miks ma alati kõikide rumalatele küsimustele vastan ja kui mul küsimus on siis jäängi vastust ootama?

                          Kommentaar


                            Hei,

                            oskab keegi öelda, kas Tallinnas on ka sellist spordipoodi nagu Netto Sport, kui on, siis kus? Ette tänades, teie pealik.

                            Kommentaar


                              ega lahkus pole kunagi ära tasunud.


                              kui see su eespool olnud tõlkeküsimus veel kehtib, siis konteksti teadmata soovitaks, et esimene on näiteks "nägemisabivahendite turg" ja teine (eeldades, et see viimane sõna võiks tegelt olla revenues) "nägemisabivahendite turu kogutulu". kõlbaks nii?

                              ja netto spordi all on ilmselt mõeldud neto sporti? siis on siin lk all servas aadressid.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                                Hei,

                                oskab keegi öelda, kas Tallinnas on ka sellist spordipoodi nagu Netto Sport, kui on, siis kus? Ette tänades, teie pealik.
                                Kas see mitte see Sportlandi kõrval asuv pood pole? Vähemalt Järve Sportlandi vahetus naabruses see odavama kraami pood on.

                                edit: liiga kaua mõtlesin
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X