320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noo ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Noo ei ole.
      Noo siis mina ka ei tea. Mul eile nii, et kõik eesti kanalid olid pimedad, aga kõigil teistel kanalitel pilt ees. Möödus kuskil 15 min. Pilt taastus, aga TV3 ja ETV olid nimekirjast puudu. Salvestasin sinna nimekirja ära ja kõik oligi korras.

      Edit: Kusjuures unustasin öelda, et mul oli ka seal ennem puudu. Pildi tagasituleku algul.

      Kommentaar


        http://sport.err.ee/index.php?06100095 mis ajast on jalgpall ja olümpiamängude multikad seotud ?

        Kommentaar


          Kas see osa läks TopGeari ka kus Hammond avarii tegi ülisuurel kiirusel ja rängalt viga sai? Vaevalt, aga tahaks kinnitust.

          Okkei, aitäh!

          Kommentaar


            see osa on täitsa eetrisse läinud küll. üheksanda hooaja alguses vist oli see.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Kas see osa läks TopGeari ka kus Hammond avarii tegi ülisuurel kiirusel ja rängalt viga sai? Vaevalt, aga tahaks kinnitust.

              Okkei, aitäh!
              Läks eetrisse peale seda, kui poiss tagasi vormis oli ning rõõmsalt külg ees lendamise maailmarekordit tutvustas:P
              tv6 või tv3 peal näidati "juba".
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Paluks teavet Tallinna linnamüüri kohta, mõnda head linki või niisama infi, mida googeldades ei leia.

                Kommentaar


                  mmm,keegi äkki oskab aidata?Probleem on selles,et arvutisse on tulnud siuke viirus nagu Win32.Conflicker.c, olen proovind juba igasuguseid erinevaid viirusetõrjeid aga abi pole olnud.Probleem seisneb selles,et see viirus,et taha lasta mind internetti ega ka msni.Internetti saan ma hetkel aint läbi safe mode.
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Mitte et oleks proovinud ja pead annaks, et see okei on.. Aga esimene google vaste:
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Mitte et oleks proovinud ja pead annaks, et see okei on.. Aga esimene google vaste:
                      http://www.spywareremovalblog.com/th...-conflicker-c/
                      Jep,see peaks aitama, aga ei aidand mind, olen nagu terve guugli läbi käind, ega muidu ei küsiks siit.Aga siiski tänud viitsimise eest.
                      Suhkruhaige

                      Kommentaar


                        Kas kuskilt ei saaks kuulata seda paari aasta vanust raadioklippi, kus Andrus Värnik rääkis, et Gerd Kanter on alles poisike ja võib talle võileibu teha?

                        Kommentaar


                          1. kas keegi on Premiumi pudel korgilt hõbepaberit maha kraapides avastanud, et korgile on kirjutatud ICE?

                          2. Miks Euroopa Liiga mängud hakkavad sellisel imelikul kellaajal nagu 22.05?

                          Kommentaar


                            1. Jah. 101010

                            Kommentaar


                              2. Sest UEFA peab rahateenimiseks mingi rõveda monstrumi kõige rõvedamate omadustega välja mõtlema.

                              Kommentaar


                                2. et kui kombo triobetis kella 8-te mängudega tsausse läheb sis jõuab uue teha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X