320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
    miks mu monitoril läheb pilt mingi sekundiks üleni mustaks ja siis läheb normaalseks tagasi ? ja font ka nagu liigub imelikult kuidagi, virvendab :/
    aeg on monitor lahti võtta ja seda tolmust puhastada..ehk aitab
    http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
    Klavani debüüt Meistrite liigas!

    Kommentaar


      Kui mu telefon sai tugeva niiskuskahjustuse, siis kui reaalne variant on, et ma selle garantiiremondis uuesti jonksu saaks ajada?

      Kommentaar


        suht ebareaalne.
        Tal tuleks lasta lihtsalt kuivada mingi aja, mul hakkas üleeelmine telefon peale pooleteistnädalast kuivamist jälle tööle.

        Kommentaar


          mida tähendab CLINCH PROMOTION fifa10nes ?

          Kommentaar


            Edasipääsu kindlustama?

            Kommentaar


              aaam vbla tõesti jah

              Kommentaar


                Mis võib õlal ( siin biitsepsi piirkonnas ) viga olla, kui tohutult valus on? Pmst. ei saa kätt hiirepeale ka tõsta, kuna kohe lööb valu sisse ja ei saa jopet selga ega seljast ära ka.

                Kas mingi nihestus või lihaserebend vms. ?

                Kommentaar


                  arusaamatuks jääb, kas valu on õlas (liiges) või biitsepsis (lihas). Kas see tekkis nö mitte millestki?

                  Hommikust õhtuni arvutiga töötajana võin öelda, et parema käe (eeldusel et sa kasuad selle käega hiirt) õlg jääb valusaks, kui laud (või siis tool) on vale kõrgusega. Samuti võib valusaks jääda ranne. Siis on tarvis teise kujuga hiirt või randmetoega hiirematti.

                  Kommentaar


                    Valu rohkem seal õlas. Nagu näiteks kui tahan tõsta kätt kõrgemale, siis kohe valu sees. Arvutis olemisest see ei ole tulnud, sest pole viimati arvutis olnud eriti. Minuarust tuli mul see järsku jalkat mängides, hiljem hakkas valutama.. Aga samas ma väga ei mäleta ka.. Võib-olla magasin kuidagi valesti ja hakkas valutama vms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Calva Vaata postitust
                      mida tähendab CLINCH PROMOTION fifa10nes ?
                      Aa kust sa said Fifa 10-ne?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas stark Vaata postitust
                        Olge head ja aidake mind..

                        Mis lugu on tv6 top geari reklaamis? mingi dnb lugu on .. aga ?
                        kordan küsimust
                        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                        Klavani debüüt Meistrite liigas!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                          Aa kust sa said Fifa 10-ne?
                          ma pakun, et ostis?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Kas sellele bussile on võimalik piletit osta bussist (ehk kohapealt)? Ei tahaks ebameeldivat üllatust homme. Või on keegi Pärnust Tallinnasse minemas homme kümne paiku (+/- 40-50 minti).

                            10:15 PÄRNU - TALLINN 12:10

                            Kuupäev: P 25. oktoober 2009 Vedaja: TAISTO EXPRESS OÜ
                            Sõidu kestvus: 1 h 55 min Liini tüüp: Ekspress

                            Liin: ETKNRLP 212 PÄRNU-TALLINN


                            Täispileti hind: 120.00 EEK


                            10:15 PÄRNU
                            11:45 VANA-PÄÄSKÜLA
                            12:10 TALLINN

                            Kuidas saan ma Tallinna bussijaamast Audentese Ülikooli?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              bussijaamast istud kohe 23 või 23A bussi peale ja sõidad edasi ma täpset peatuse nime ei tea, aga buss viib sõnaotseses mõttes audentese ette.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                bussijaamast istud kohe 23 või 23A bussi peale ja sõidad edasi ma täpset peatuse nime ei tea, aga buss viib sõnaotseses mõttes audentese ette.
                                Et meil sõidab küll nüüdsest vaid autobuss number 23, aga jahh bussijaamast peale ja sõidad tondile ja astud Marsi peatuses välja ja oledki seal ees
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X